Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
07:54, 25.09.2020
Czy wiesz, że konsumpcja kawy na świecie stale rośnie? Tylko w naszym kraju w ciągu ostatnich 10 lat zwiększyło się spożycie kawy aż o 80%. Dzięki temu, że napój ten pije się w różnych zakątkach świata, sposób jej parzenia może być naprawdę różnorodny.
00:00, 07.09.2020
Placówka Pogotowia ślusarskiego w Tychach świadczy szeroko rozwinięte usługi ślusarskie 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Oznacza to nieustanną pomoc, jakiej mogą udzielić wprawieni technicy, zarówno w pilnych przypadkach, jak i na co dzień. Awaryjne otwieranie drzwi, naprawa zamków, montaż i wymiana zabezpieczeń domowych czy firmowych – to tylko niektóre z zadań, które leżą w gestii profesjonalnych ślusarzy z Tychów.
14:11, 12.08.2020
Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. Pragną tak, jak rodzice rozmawiać przez telefon, gotować, prasować i oczywiście prowadzić samochód. Dlatego producenci zabawek wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, chcąc spełniać marzenia maluchów i dbać o ich rozwój, od lat sprzedają zabawkowe komórki, mini kuchnie, plastikowe żelazka, a także auta na akumulator.
00:00, 22.07.2020
Ozonowanie jest jedną z najskuteczniejszych metod dezynfekcji pomieszczeń. Największą zaletę ozonowania stanowi szerokie spektrum działania.
15:07, 17.07.2020
Choć bezrobocie cięgle maleje, to nadal wiele osób nie może znaleźć takiej pracy, która dawałaby im satysfakcję. Trzeba przecież pamiętać, że dobra praca to taka, która daje perspektywy zawodowe, a jednocześnie można otrzymać dobre zatrudnienie. Jest wiele ofert pracy jednak za pensję minimalną, a za taką przecież trudno się utrzymać. Zatem jak szukać by znaleźć dobrą pracę?
15:06, 16.07.2020
Każde przedsiębiorstwo produkcyjne musi dbać o jakość swoich produktów, dlatego jednym z najważniejszych pracowników jest inżynier do spraw jakości. Dba o to by standardy dotyczące wytwarzania produktu na każdym etapie były przestrzegane, a pracownicy odpowiednio przeszkoleni. Prowadzi wewnętrzne szkolenia w firmie. Ponadto wdraża potrzebne modyfikacje w przypadku wystąpienia błędów w procesie produkcji.
00:04, 14.07.2020
Rzeczywistość dookoła nas od pewnego czasu nie jest już taka sama. Zmiany jakie nastąpiły w sferze codziennych aktywności, w funkcjonowaniu świata, dotykają każdego z nas. Stanęliśmy obecnie w obliczu kryzysu psychicznego. Z jednej strony, stres spowodowany koronawirusem może u osób (które do tej pory nie zmagały się z problemami zdrowia psychicznego) zaktywizować ukryte lub nieznane zasoby odpornościowe, być bodźcem do przeformułowania swojego funkcjonowania. Inaczej natomiast kryzys psychiczny będzie wpływał na osoby, które już zmagają się z objawami zaburzeń nastroju, jakim jest depresja. Niestety każdy dodatkowy kryzys może u tych osób nasilać objawy lękowe, obniżonego nastroju, dezorganizacji życia codziennego.
08:32, 02.07.2020
Czy kurier może odmówić przyjęcia przesyłki w sytuacji, gdy ma zastrzeżenia do jej stanu - opakowania, zabezpieczenia czy kształtu? Sytuacje, w których klient zamawia usługę kurierską, do której ostatecznie nie dochodzi są zaskakująco częste.
11:09, 27.05.2020
Historia koncernu i marki Volkswagen sięga lat 30. XX w., kiedy to Ferdynand Porsche na zlecenie niemieckiego rządu przygotował projekt modelu potocznie znanego w Polsce jako „Garbus”.
11:02, 21.05.2020
Życiorys stanowi Twoją wizytówkę podczas poszukiwania pracy. Rekruterzy przeprowadzają wstępną selekcję kandydatów wyłącznie na podstawie nadesłanych dokumentów. Zadbaj, by Twoje CV było dopracowane i wyglądało profesjonalnie. Przedstawiamy kilka aspektów, na które warto zwrócić uwagę podczas jego tworzenia.
10:43, 20.05.2020
Dobry menager to skarb w każdej firmie. Dzięki niemu zespół pracuje efektywnie a jego członkowie są zadowoleni z pracy i nie myślą o składaniu wypowiedzeń. Zły szef potrafi zniechęcić nawet najbardziej oddanych przedsiębiorstwu podwładnych i wprowadzić toksyczną atmosferę. Nie jeden pracownik właśnie z powodu relacji z przełożonym decyduje się na zmianę pracy. Przedstawiamy 5 cech, którymi powinien wyróżniać się szef idealny. Jeśli Twój szef posiada je wszystkie, to jesteś prawdziwym szczęściarzem.
08:11, 12.05.2020
Użytkownicy Internetu mają obecnie do dyspozycji wiele narzędzi pozwalających na porównywanie opinii o firmach w sieci. Dawno minęły czasy, kiedy próbując znaleźć prawnika lub stomatologa, pytaliśmy o zdanie znajomych i rodzinę. Obecnie, istnieją sieci rankingi i porównywarki stworzone w celu zestawienia najlepszych produktów, usług i specjalistów.
08:36, 30.04.2020
Tunel aerodynamiczny zlokalizowany przy ul. Chorzowskiej to popularne miejsce w Katowicach. Aktualnie, ze względu na epidemię, jest jednak zamknięty.
18:52, 19.04.2020
Tarcza antykryzysowa od rządu niejednokrotnie nie jest wystarczającym narzędziem do walki z problemami w firmie. W tym celu warto skorzystać z usługi optymalizacji podatkowej i ZUS, co stanowić może znacznie lepsze rozwiązanie dla wielu przedsiębiorców.
08:46, 14.04.2020
Sieć Internet odgrywa coraz większą rolę w naszym życiu osobistym. Podobnie dzieje się w biznesie, który coraz powszechniej wykorzystuje Internet do promocji i pozyskiwania klientów. Nie inaczej dzieje się w branży szkoleniowej, zwłaszcza od czasu epidemii koronawirusa, gdy duża część szkoleń też przeniosła się do Internetu.