Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
11:59, 18.08.2019
Podczas rozmowy w sprawie pracy szczegółowo oceniane są nie tylko Twoje wypowiedzi, lecz także zachowanie. Jeśli chcesz wywrzeć dobre wrażenie na prowadzącym interview, wykaż się znajomością savoir vivre. Dobre maniery w czasie spotkania rekrutacyjnego przybliżą Cię do zdobycia wymarzonej pracy.
11:41, 12.08.2019
Dla wielu osób szczęśliwe życie oznacza osiągnięcie harmonii między sferą zawodową i osobistą. W dobie stresu i przemęczenia ogromem obowiązków marzymy, by osiągnąć spokój i równowagę. Co można zrobić, by obok satysfakcjonującej pracy mieć również czas dla siebie i bliskich?
13:26, 04.06.2019
Pracodawcy coraz częściej wykorzystują benefity pozapłacowe jako środek do przyciągania potencjalnych pracowników i utrzymywania obecnych. Ci nie pozostają dłużni – zapewniają, iż obok płacy i możliwości rozwoju są one dla nich bardzo ważne.
13:25, 04.06.2019
Asertywność to nie tylko umiejętność odmawiania, ale również zdolność wyrażania próśb i zadawania pytań. Pomaga ona w pracy oraz kontaktach z innymi pracownikami. Prawidłowe rozwijanie asertywności pozytywnie wpływa nie tylko na nasze wyniki, ale pracę całej firmy.
11
11:56, 15.04.2019
Chcesz wiedzieć, jakie rośliny możesz posadzić na balkonie? Zastanawiasz się jakie skrzynki balkonowe wybrać? Nie wiesz, jakiej pielęgnacji będą wymagać rośliny na balkonie?
14:40, 04.03.2019
Zdarzają się sytuacje, w których przedsiębiorstwo z różnych względów musi zostać zamknięte. Pracownikom w takim przypadku przysługuje szereg różnych uprawnień. Co można do nich zaliczyć i w jaki sposób się o nie starać?
1
14:37, 04.03.2019
Kodeks pracy reguluje formę umowy o pracę oraz zawarte w niej treści. Praca, która wykonywana jest przez pracownika związanego tą umową, uprawnia go jednocześnie do skorzystania z różnego rodzaju urlopów. Pracownikowi przysługuje prawo do urlopu wypoczynkowego czy do urlopu okolicznościowego.
14:34, 04.03.2019
Osoby wykonujące swoje obowiązki na podstawie umowy o pracę, mają prawo do różnego rodzaju świadczeń. Jednym z nich, jest prawo do urlopu. Najpowszechniejszym z nich jest urlop wypoczynkowy, jednak oprócz niego, istnieją także inne rodzaje urlopów.
14:29, 04.03.2019
Zatrudnienie, czyli kwestie praw i obowiązków pomiędzy pracodawcą a pracownikiem regulują liczne umowy. Wśród nich można wymienić umowę o pracę, umowę zlecenie czy umowę o dzieło. Każda z nadmienionych umów posiada inne cechy charakterystyczne, które przedstawiono poniżej.
11:15, 25.01.2019
W Internecie znajdziemy sporo przeciwstawnych poglądów na temat tego, czy warto i można łączyć swoje pasje z pracą zawodową. historia daje nam wiele argumentów dla obu stron sporu: z jednej strony przykład Van Gogha, który pomimo namalowania około 2 tys. obrazów sprzedał w trakcie swojego życia jedynie kilka, z drugiej przykład Edisona, który swoim mottem uczynił słowa: “nie przepracowałem w życiu ani jednego dnia - wszystko, co robiłem to była przyjemność”.
11:13, 25.01.2019
Idealna praca brzmi jak jeden ze sloganów, których całkiem sporo możemy usłyszeć od wszelakiej maści trenerów z zakresu psychologii biznesu. Warto jednak pamiętać, że idealna praca nie jest mitem, do którego dążymy jedynie w projekcjach, ale realną szansą, która może się przed nami pojawić tylko wtedy, kiedy poznamy swoje potrzeby i oczekiwania.
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
11:21, 23.10.2018
Zawody, które łączą przyjemne z pożytecznym. Pasja, a w dodatku zarabianie pieniędzy – to marzenie wielu z nas. Niestety, nie każdy może sobie na takie coś pozwolić. Zawody dla osób związanych z kuchnią nie tylko zapewniają smaczne przyjemności, ale także zadowalające dochody. Jeżeli lubisz eksperymentować w kuchni, łączyć smaki, jeść, a co najważniejsze – przyrządzać posiłki, pomyśl o kulinarnej ścieżce zawodowej.
10:49, 23.10.2018
Tekstów o motywacji do pracy nigdy dość. Nigdy nie wiadomo, kiedy trafi się na radę idealną dla siebie. Najlepiej przetestować wszystkie po kolei i na podstawie metody prób i błędów wybrać najlepsze. Z pewnością się to uda, trzeba tylko chcieć, a korzyści, jakie się uzyska, tak materialne, jak i niematerialne, mogą przerosnąć najśmielsze oczekiwania.
© myszkow365.pl | Prawa zastrzeżone