Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
08:32, 02.07.2020
Czy kurier może odmówić przyjęcia przesyłki w sytuacji, gdy ma zastrzeżenia do jej stanu - opakowania, zabezpieczenia czy kształtu? Sytuacje, w których klient zamawia usługę kurierską, do której ostatecznie nie dochodzi są zaskakująco częste.
11:09, 27.05.2020
Historia koncernu i marki Volkswagen sięga lat 30. XX w., kiedy to Ferdynand Porsche na zlecenie niemieckiego rządu przygotował projekt modelu potocznie znanego w Polsce jako „Garbus”.
11:02, 21.05.2020
Życiorys stanowi Twoją wizytówkę podczas poszukiwania pracy. Rekruterzy przeprowadzają wstępną selekcję kandydatów wyłącznie na podstawie nadesłanych dokumentów. Zadbaj, by Twoje CV było dopracowane i wyglądało profesjonalnie. Przedstawiamy kilka aspektów, na które warto zwrócić uwagę podczas jego tworzenia.
10:43, 20.05.2020
Dobry menager to skarb w każdej firmie. Dzięki niemu zespół pracuje efektywnie a jego członkowie są zadowoleni z pracy i nie myślą o składaniu wypowiedzeń. Zły szef potrafi zniechęcić nawet najbardziej oddanych przedsiębiorstwu podwładnych i wprowadzić toksyczną atmosferę. Nie jeden pracownik właśnie z powodu relacji z przełożonym decyduje się na zmianę pracy. Przedstawiamy 5 cech, którymi powinien wyróżniać się szef idealny. Jeśli Twój szef posiada je wszystkie, to jesteś prawdziwym szczęściarzem.
08:11, 12.05.2020
Użytkownicy Internetu mają obecnie do dyspozycji wiele narzędzi pozwalających na porównywanie opinii o firmach w sieci. Dawno minęły czasy, kiedy próbując znaleźć prawnika lub stomatologa, pytaliśmy o zdanie znajomych i rodzinę. Obecnie, istnieją sieci rankingi i porównywarki stworzone w celu zestawienia najlepszych produktów, usług i specjalistów.
08:36, 30.04.2020
Tunel aerodynamiczny zlokalizowany przy ul. Chorzowskiej to popularne miejsce w Katowicach. Aktualnie, ze względu na epidemię, jest jednak zamknięty.
18:52, 19.04.2020
Tarcza antykryzysowa od rządu niejednokrotnie nie jest wystarczającym narzędziem do walki z problemami w firmie. W tym celu warto skorzystać z usługi optymalizacji podatkowej i ZUS, co stanowić może znacznie lepsze rozwiązanie dla wielu przedsiębiorców.
08:46, 14.04.2020
Sieć Internet odgrywa coraz większą rolę w naszym życiu osobistym. Podobnie dzieje się w biznesie, który coraz powszechniej wykorzystuje Internet do promocji i pozyskiwania klientów. Nie inaczej dzieje się w branży szkoleniowej, zwłaszcza od czasu epidemii koronawirusa, gdy duża część szkoleń też przeniosła się do Internetu.
09:45, 02.04.2020
Bambus to jeden z materiałów, który wykorzystywany jest podczas produkcji kołder. To dość innowacyjne rozwiązanie na rynku, dlatego spotyka się ze sporym zaciekawieniem ze strony odbiorców. Kołdry bambusowe posiadają wiele różnych zalet. Produkty z tej kategorii charakteryzują się wyjątkową trwałością, uniwersalnością i odpornością na uszkodzenia zewnętrzne. W związku z tym można się nimi okrywać przez wiele długich miesięcy. Kołdra spisze się zarówno w przypadku osoby dorosłej, ale też w sypialniach dziecięcych. Powstaje ze specjalnej tkaniny bambusowej, która jest przyjemna w dotyku, a dodatkowo zapewnia ciepło przez całą noc. Rano będzie można poczuć się w pełni wypoczętym i zregenerowanym. Nie trzeba martwić się o swoją higienę snu oraz o jego komfort. Ponadto taka kołdra jest bardzo przewiewna i lekka, dlatego nie ma żadnych przeciwwskazań, aby stosować ją w okresie letnim. 
17:11, 01.04.2020
Wybór prezentu, z którego bliska nam osoba naprawdę się ucieszy, to nie lada sztuka. Doskonałym pomysłem na podarunek od serca dla pań są dekoracje do domu. Tekstylia, naczynia i ozdoby, za pomocą których można odmienić wygląd mieszkania, spodobają się każdej miłośniczce aranżacji wnętrz. Oto garść inspiracji.
12:25, 17.02.2020
Konieczność napisania CV i Listu Motywacyjnego wielu osobom spędza sen z powiek. Coraz częściej są one wymaganymi dokumentami, jakie trzeba złożyć ubiegając się o pracę. Dużym problemem jest ustalenie, co powinno znaleźć się w CV, a jakie treści zamieścić w Liście Motywacyjnym. Jasne jest bowiem, że informacje przedstawione w obu dokumentach nie powinny się powtarzać.
12:16, 27.01.2020
Wykonywanie obowiązków pracowniczych bardzo często utrudnione jest przez osoby bądź czynności, które nas rozpraszają. Tego typu zjawisko jest bardzo destruktywne dla wykonywanych przez nas zadań i odbija się mocno na efektywności oraz skuteczności naszej pracy.
14:49, 13.11.2019
Każda osoba, która decyduje się na budowę domu musi przemyśleć kwestie ogrodzenia. Jest to konieczność. Od tego jakie ogrodzenie wybierzemy zależy bezpieczeństwo naszej posesji. Dodatkowo ogrodzenie wpływa na wygląd otoczenia.
11:18, 06.11.2019
Po otrzymaniu zaproszenia na rozmowę o pracę, ochoczo zabierasz się za przygotowanie do spotkania. Jednym z ich elementów jest skompletowanie garderoby, dzięki której podkreślisz wizerunek profesjonalisty. O czym należy pamiętać, wybierając strój na spotkanie rekrutacyjne?
11:14, 05.11.2019
Każdy z nas marzy o zbudowaniu kariery na mocnych fundamentach, które z wiekiem nie runą. Niemniej, na naszą ścieżkę rozwojową ma wpływ bardzo wiele negatywnych czynników. Mogą one zastopować naszą karierę, a w ekstremalnych przypadkach nawet ją pogrążyć. Oto najważniejsze z nich.