Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
11:15, 25.01.2019
W Internecie znajdziemy sporo przeciwstawnych poglądów na temat tego, czy warto i można łączyć swoje pasje z pracą zawodową. historia daje nam wiele argumentów dla obu stron sporu: z jednej strony przykład Van Gogha, który pomimo namalowania około 2 tys. obrazów sprzedał w trakcie swojego życia jedynie kilka, z drugiej przykład Edisona, który swoim mottem uczynił słowa: “nie przepracowałem w życiu ani jednego dnia - wszystko, co robiłem to była przyjemność”.
11:13, 25.01.2019
Idealna praca brzmi jak jeden ze sloganów, których całkiem sporo możemy usłyszeć od wszelakiej maści trenerów z zakresu psychologii biznesu. Warto jednak pamiętać, że idealna praca nie jest mitem, do którego dążymy jedynie w projekcjach, ale realną szansą, która może się przed nami pojawić tylko wtedy, kiedy poznamy swoje potrzeby i oczekiwania.
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
11:21, 23.10.2018
Zawody, które łączą przyjemne z pożytecznym. Pasja, a w dodatku zarabianie pieniędzy – to marzenie wielu z nas. Niestety, nie każdy może sobie na takie coś pozwolić. Zawody dla osób związanych z kuchnią nie tylko zapewniają smaczne przyjemności, ale także zadowalające dochody. Jeżeli lubisz eksperymentować w kuchni, łączyć smaki, jeść, a co najważniejsze – przyrządzać posiłki, pomyśl o kulinarnej ścieżce zawodowej.
10:49, 23.10.2018
Tekstów o motywacji do pracy nigdy dość. Nigdy nie wiadomo, kiedy trafi się na radę idealną dla siebie. Najlepiej przetestować wszystkie po kolei i na podstawie metody prób i błędów wybrać najlepsze. Z pewnością się to uda, trzeba tylko chcieć, a korzyści, jakie się uzyska, tak materialne, jak i niematerialne, mogą przerosnąć najśmielsze oczekiwania.
10:23, 23.10.2018
Z angielskiego freelancer oznacza wolnego strzelca, czyli osobę, która nie pracuje na etacie, ale świadczy usługi i realizuje różne projekty na zlecenie. Freelancerami mogą być: tłumacze, graficy, programiści, dziennikarze, fotografowie oraz copywriterzy.
09:49, 23.10.2018
Introwertyzm to jeden z rodzajów osobowości. Ludzie, którzy posiadają taki typ osobowości są osobami raczej mało towarzyskimi, preferują spędzać czas w zaciszu swojego domu, w samotności, z dala od jakichkolwiek bodźców zewnętrznych. Przy nawiązywaniu relacji potrzebują więcej czasu niż ekstrawertycy. Jeśli chodzi o pracę – jej efekty są najlepsze, kiedy pracownik wykonuje zadanie sam, izoluje się od innych i całkowicie angażuje się w powierzone mu zadanie. Czy dla takich ludzi znajdzie się odpowiednia praca? W jakich zawodach sprawdzą się najlepiej? Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy listę zawodów dla typowych samotników.
09:45, 23.10.2018
Młodzi ludzie nieposiadający stałego zatrudnienia lub będący zatrudnieni w ramach umowy cywilno – prawnej mają niewielkie szanse na otrzymanie wymarzonego kredytu. Dotyczy to zwłaszcza kredytów w dużych kwotach. Dlaczego stałe zatrudnienie odgrywa aż tak dużą rolę podczas procedury kredytowej?
09:38, 23.10.2018
Napisałaś rewelacyjne ogłoszenie o pracę, myślisz sobie, że na pewno za chwilę ktoś oddzwoni, napisze. Tymczasem… cisza. Czyżby nikt nie chciał u ciebie pracować?
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
13:20, 06.08.2018
We wtorek (22.05) toruński sąd wydał wyroki w stosunku do 63 mężczyzn zatrzymanych po meczu piłki nożnej. Sąd zdecydował m.in. o zakazach wstępu na imprezy masowe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz mecze piłki nożnej rozgrywane przez kadrę narodową lub polski klub sportowy poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na 2 lata.
08:32, 07.06.2018
Problemy ze snem to jedna z najczęściej obecnie występujących przypadłości, na którą narzeka wielu ludzi w różnym wieku. Skalę tego zjawiska potwierdzają liczne badania naukowe. Uważa się, przeszło połowa mieszkańców krajów uprzemysłowionych cierpi z powodu różnego rodzaju kłopotów ze snem, co w dużym stopniu obniża jakość ich życia.
© myszkow365.pl | Prawa zastrzeżone