Zamknij

Sport

Codziennie najświeższe informacje sportowe z powiatu myszkowskiego, kraju i ze świata. Wiadomości, relacje, terminarze, skróty, komentarze, wywiady, wyniki.

09:59, 27.04.2024
Raszynianka na okładce Deluxe gry TopSpin 2K25 pojawiła się w doborowym towarzystwie, razem z Hiszpanem Carlosem Alcarazem i Amerykaninem Francisem Tiafoe.
07:47, 27.04.2024
Pierwsze spotkanie w Rzeszowie zespół z Warszawy wygrał również 3:0. MVP piątkowego meczu został Bartłomiej Bołądź ze zwycięskiego zespołu.
Polski zespół po raz trzeci z rzędu triumfował w Lidze Mistrzyń, czego nikt nie dokonał w tych rozgrywkach.
19:32, 26.04.2024
27-letni wrocławianin zajmuje w światowym rankingu dziewiąte miejsce, natomiast w turnieju jest rozstawiony z "ósemką". 22-letni Draper plasuje się w klasyfikacji ATP na 43. pozycji.
16:24, 26.04.2024
Linette w światowym rankingu - po sporym awansie w ostatnim notowaniu - zajmuje 48. miejsce. Sabalenka jest wiceliderką.
06:54, 25.04.2024
Industria Kielce: Andreas Wolff, Miłosz Wałach, Sandro Mestric – Alex Dujshebaev 8, Igor Karacic 7, Nicolas Tournat 3, Michał Olejniczak 2, Daniel Dujshebaev 2, Benoit Kounkoud 1, Arkadiusz Moryto 1, Cezary Surgiel 1, Dylan Nahi 1, Haukur Thrastarson, Paweł Paczkowski, Arciom Karalek
10:51, 24.04.2024
"Polski Związek Narciarski respektuje prośbę Kamila Stocha i zajmie się stworzeniem ramowych warunków dla indywidualnego przygotowania do sezonu. Rozpatrzenie niniejszego wniosku stanowi gest dobrej woli Polskiego Związku Narciarskiego wobec Kamila Stocha, oparty na osiągnięciach sportowca.
10:49, 24.04.2024
Milik został wprowadzony na boisko w 82. minucie, a niecały kwadrans wcześniej wszedł na nie również Timothy Weah. To właśnie ta dwójka rezerwowych wypracowała gola dla gości. Reprezentant USA dośrodkował mocno w pole karne, a Polak skierował piłkę z bliska do pustej bramki.
15:37, 23.04.2024
„Faworytem dla mnie jest zespół z Zawiercia. Wygrali Puchar Polski, w PlusLidze też dwukrotnie byli lepsi od Jastrzębskiego Węgla. Uważam, że prezentują się trochę lepiej, a w bardzo dobrej dyspozycji są m.in. Bartosz Kwolek i Mateusz Bieniek. Z kolei w Jastrzębiu ciut słabiej spisuje się Rafał Szymura, a i momentami dyspozycja Tomasza Fornala nie jest najlepsza” - zaznaczył 76-letni Jan Such, który w zespole z Jastrzębia pracował przez trzy sezony (2000-2003), zdobywając dwa srebrne medale.
13:04, 23.04.2024
Jastrzębianie bronią tytułu, w finale PlusLigi zagrają czwarty raz z rzędu, wygrali sezon zasadniczy (Aluron CMC był drugi), ale trzy razy przegrali ostatnio z zawierciańską ekipą – oba starcia w lidze oraz finał Pucharu Polski.
19:55, 21.04.2024
To dotychczas najlepszy tegoroczny turniej w wykonaniu półfinalistki Australian Open 2023. W drodze do finału zajmująca 60. miejsce w rankingu WTA Polka najpierw wyeliminowała dwie niżej notowane rywalki - Francuzkę Elsę Jacquemot i Serbkę Nataliję Stevanovic, a następnie wyżej klasyfikowane Holenderkę Arantxę Rus (50.) i teoretycznie najmocniejszą z nich Ukrainkę Anhelinę Kalininę (32.).
08:29, 21.04.2024
W poprzedniej kolejce Jagiellonia niespodziewanie przegrała na swoim stadionie z Cracovią 1:3, ale ta porażka nie okazała się bolesna, ponieważ większość drużyn z czołówki straciła wówczas punkty.
17:52, 20.04.2024
Rybakina przerwała serię 10 zwycięstw z rzędu Polki, która w Stuttgarcie triumfowała w dwóch ostatnich latach.
07:38, 20.04.2024
Stan rywalizacji play off (do trzech zwycięstw) 3-0 dla Chemika, który zdobył tytuł mistrza Polski. Wicemistrzem zostały PGE Rysice Rzeszów.
10:51, 19.04.2024
Londyńczycy odrobili część strat z pierwszego meczu z Bayerem już w 13. minucie, gdy do siatki trafił Michail Antonio. To zwiastowało duże emocje w rozgrywanym przy padającym deszczu rewanżu, ale West Ham nie zdołał doprowadzić do dogrywki.