Zamknij
REKLAMA

Szczęśliwy finał poszukiwań niedoszłego samobójcy

12:12, 29.04.2020 | D.D
Skomentuj Szczęśliwy finał poszukiwań niedoszłego samobójcy
REKLAMA

Sukcesem zakończyły się poszukiwania 44-latka, który wczoraj wyszedł z domu, informując swoich bliskich o zamiarze odebrania sobie życia. Pomimo dużego obszaru poszukiwań, interweniujące służby potrzebowały zaledwie kilku godzin, by w środku nocy na terenie masywu leśnego odnaleźć mężczyznę. Zaginiony utknął w grząskich mokradłach i nie mógł się z nich wydostać o własnych siłach. Pomogła mu sprawnie prowadzona akcja ratownicza.

Wczoraj po godz. 21.00 do oficera dyżurnego w Myszkowie wpłynęło zgłoszenie o 44-latku, który ma zamiar popełnić samobójstwo. O zaginięciu mężczyzny poinformowała jego żona. Kobieta podała mundurowym rysopis i wskazała masyw leśny, do którego wszedł mężczyzna. Szef myszkowskich policjantów ogłosił alarm dla jednostki. Do działań natychmiast przystąpili myszkowscy mundurowi wspierani przez funkcjonariuszy straży pożarnej, jurajską grupę GOPR i ochotników. Sytuacja była o tyle trudna, że teren w gminie Niegowa (w którym prowadzone były poszukiwania) jest obszerny i stanowi część jury Krakowsko-Częstochowskiej. Szybko rozdysponowano siły i rozpoczęto poszukiwania mężczyzny. 

Po kilku godzinach prowadzone poszukiwania przyniosły oczekiwany efekt. Tuż po północy mężczyzna został odnaleziony przez funkcjonariuszy straży pożarnej w masywie leśnym. Zaginiony był do połowy zanurzony w mokradłach i nie mógł się z nich wydostać o własnych siłach. Dzięki sprawnie przeprowadzonej akcji ratowniczej mężczyznę wyciągnięto z grząskich mokradeł. Gdyby nie zaangażowanie wszystkich służb, nie wiadomo, jaki byłby finał tego zdarzenia...

[KPP Myszków]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz