Zamknij
REKLAMA

Jak założyć najlepszy salon fryzjerski w okolicy?

00:00, 29.10.2021 | materiały partnera
Skomentuj

Każda wielka firma, którą widzimy na ulicy, miała kiedyś swoje początki. Na pewno popełniała wiele różnorodnych błędów i ma za sobą drobne potknięcia. Wszystko to jednak ukształtowało ją i doprowadziło do miejsca, w którym jest teraz. Dzisiaj zastanowimy się co zrobić, by otworzyć najlepszy salon fryzjerski w mieście.

Studio fryzur – badanie konkurencji

W żadnym biznesie nie ma rad absolutnie uniwersalnych. Swoją markę trzeba dopasować do realiów, w których będziemy prowadzić działalność gospodarczą. Na inne potrzeby będzie odpowiadał fryzjer w Warszawie, a inne realizował salon fryzjerski z Krakowa. Odwiedźmy więc strony internetowe fryzjerów z okolicy, przejdźmy się ulicami naszego miasta i sprawdźmy oferty. Do kogo są kierowane? Jakie grupy są pomijane? Czego brakuje w ofercie salonów fryzjerskich z naszego najbliższego otoczenia? Porównajmy również cennik. Pozwoli nam to wykreować ceny, które będą atrakcyjne na tle konkurencji lub będą dostosowane do zasobów finansowych mieszkańców. Podczas badania konkurentów starajmy się przede wszystkim zwrócić uwagę na to, czego brakuje w ofercie salonów fryzjerskich, możemy wówczas swoimi usługami „zapełnić lukę”.

Zadbaj o fryzjerów

Małe studio fryzur możesz prowadzić samodzielnie, ale z czasem na pewno zapragniesz zatrudnić innych fachowców. Zajmij się rekrutacją odpowiednio wcześniej, ponieważ znalezienie prawdziwego profesjonalisty jest w branży fryzjerskiej bardzo trudne. Lepiej więc mieć w zanadrzu dobrą fryzjerkę niż zatrudnić kogokolwiek, gdy kalendarz zleceń będzie już przepełniony. Miejmy to na uwadze już na początku prowadzenia naszej działalności.

Orły Fryzjerstwa

Czujesz, że to jest to – rynek zbadany, masz już w zanadrzu potencjalnych pracowników, odbyło się wielkie otwarcie, a na fotelach fryzjerskich siedzą podekscytowani klienci. To prawdopodobnie dobry moment, by zgłosić się do plebiscytu Orły Fryzjerstwa orlyfryzjerstwa.pl. Na podstawie internetowych ocen bada on, jak z naszych usług fryzjerskich są zadowoleni klienci. Wartość tę wyrażają liczbą z przedziału od 0 do 10. Te salony, którym uda się uzyskać co najmniej 8 punktów zostają laureatami plebiscytu. W nagrodę, ich dane umieszczane są na liście najlepszych salonów. Wygodny podział na miasta pozwala potencjalnym klientom zawsze odnaleźć najlepiej ocenianych fryzjerów w okolicy.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMASpełnij swoje marzenia o pięknie urządzonym domu decydując się na zakupy właśnie w naszym sklepie. Dostaniesz u nas najbardziej stylowe meble tapicerowane, wśród których znajdziesz między innymi doskonałe, eleganckie narożniki, niezwykle komfortowe fotele, a także kanapy. Jako autoryzowany sprzedawca wyposażenia domowego, nasze realizacje projektujemy z myślą o gustach, jak i możliwościach finansowych Klientów. Nie czekaj, spełniaj swoje marzenia kupując nasze wytrzymałe, wykonane z solidnych materiałów wyposażenie użytku domowego.
0%