Zamknij

Kierowca samochodu C+E

Miejsce pracy: Żarecka 12B, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: prowadzenie dokumentacji transportowej,trasy krajowe z możliwością tras międzynarodowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.09.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. C + E
    • świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy
    • umiejętność prowadzenia samochodu ciężarowego
    • chęć do pracy
      Wymagania dodatkowe
      Uprawnienia:
      • mile widziane doświadczenie zawodowe
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: ELEKTRO-TRANS-BUD ROBERT SOKÓŁ
        Adres: Żarecka 12B, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Robert Sokół
        Numer telefonu: 666-344-699
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        sprzątanie pomieszczeń biurowych, korytarzy, sanitariatów
        StPr/24/0542
        wynagrodzenie od od 2 150 PLN

        prowadzenie dokumentacji transportowej,trasy krajowe z możliwością tras międzynarodowych
        StPr/24/0537
        wynagrodzenie od od 7 000 PLN

        Pomoc w pracach instalacyjnych
        StPr/24/0530
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        Pomoc fryzjera - pomoc przy koloryzacji, strzyżeniu, pielęgnacji.
        StPr/24/0528

        Stylizacja, pielęgnacja, malowanie, zdobienie paznokci.
        StPr/24/0527

        Wykonywanie wyrobów z metalu. Wykonywanie operacji cięcia, wiercenia, szlifowania, kucia. Montaż wyrobów.
        StPr/24/0523