Operator/ operatorka wtryskarki Pomocnik ustawiacza wtryskarki

Nr oferty: 314558Dodane przez: MCK Myszków

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Zaopatrywanie produkcji w materiały produkcyjne, odbieranie produktów z produkcji, kontrola ilości, prowadzenie prostych czynności administracyjnych, dbałość o ład i porządek na stanowisku pracy, gratowanie i pakowanie detali z tworzyw sztucznych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia:
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 700
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Pozostałe wymagania
Inne wymagania: Osoba do przyuczenia, motywacja i chęć do pracy
Dane pracodawcy:
Pracodawca: kontakt przez OHP
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Pułaskiego 7, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Osoba do kontaktu: Weronika Antkowiak
Numer telefonu: 34 313 32 33
Język aplikacji:
Wymagane dokumenty:
przekazania dokumentów:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
Zaopatrywanie produkcji w materiały produkcyjne, odbieranie produktów z produkcji, kontrola ilości, prowadzenie prostych czynności administracyjnych, dbałość o ład i porządek na stanowisku pracy, gratowanie i pakowanie detali z tworzyw sztucznych.
314558
data rozpoczęcia pracy od
wynagrodzenie od od 4 300 do 4 700

Prowadzenie dokumentacji transportowej. Trasy krajowe z możliwością tras międzynarodowych.
StPr/24/0396
wynagrodzenie od od 7 000 PLN

Zakres obowiązków montera wyrobów z tworzyw sztucznych
StPr/24/0395
wynagrodzenie od od 32 PLN

obsługa biura (obsługa urządzeń biurowych), prowadzenie dokumentacji firmowej oraz dbanie o prawidlowy jej obieg w firmie; przygotowanie pism urzedowych;tworzenie ustawień excel; przygotowanie analiz
StPr/24/0389
wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

- Obsługiwanie klienta w jednostkach administracji; sporządzanie w formie elektronicznej lub na podstawie obowiązujących w przedsiębiorstwie szablonów dokumentów dotyczących spraw administracyjnych, go, w tym: sporządzanie umów cywilnoprawnych i dokumentów wynikających ze stosunku pracy, opracowywanie regulaminów pracy, przygotowanie projektów umów, porozumień, decyzji, procedur, instrukcji i innych dokumentów; przygotowywanie różnych form korespondencji służbowej, redagowanie pism, korespondencji, sprawozdań i notatek służbowych; uczestniczenie w prowadzeniu postępowania administracyjnego w jednostkach administracji prowadząc nadzór i archiwizację elektroniczną; wykonywanie prac organizacyjnych związanych z przygotowaniem spotkań służbowych; przyjmowanie, segregowanie i klasyfikowanie pism. - Godziny pracy: 8:00-16:00.
StPr/24/1591
wynagrodzenie od od 4 300 PLN

prezentowanie oferty usług i produktów sieci Play, analizowanie potrzeb klienta, dbanie o marke i pozytywny wizerunek sieci, obsługa programów sprzedazowych i terminala płatniczego
StPr/24/0388

Murowanie, konstrukcje zbrojeniowe.
StPr/24/0385
wynagrodzenie od od 6 600 PLN

Konstrukcje zbrojeniowe
StPr/24/0386

Obsługa maszyny STOLL
StPr/24/0383

Uczestnictwo podczas wykopu sprzętem budowlanym. Uciąganie kruszywa.
StPr/24/0382
wynagrodzenie od od 28,1 PLN