Zamknij
REKLAMA

11 Listopada Święto Odzyskania Niepodległości

21:03, 10.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Szanowni Państwo!

To już po raz drugi Święto Odzyskania Niepodległości obchodzimy bardziej w rodzinnym gronie niż oficjalnych uroczystościach, co nie znaczy, że czynimy to mniej uroczyście, o czym świadczą  flagi wywieszone na Państwa domach. Wspomnienie historii, zaduma nad „twórcami naszej niepodległości” to jedno. Należy im się szacunek, zaduma i nasze myśl.

Jednak równie ważna jest przyszłość, która spoczywa nie tylko na rządzących lecz na każdym z nas. To my sami jesteśmy budowniczymi jutra, to na wychowaniu młodego pokolenia, na wpojeniu im empatii, tolerancji, chłonności wiedzy i wielu innych przymiotów, spoczywa przyszłość naszego kraju. Bowiem patrząc na człowieka, patrzymy na jego czyny i osiągnięcia. Szanując przodków, to jednak wśród współczesnych szukamy autorytetów. Pełni wiary w drugiego człowieka, powinniśmy mieć jednak własne ścieżki i ideały. Budując jedno  nie wolno burzyć nam czegoś innego.

W ten świąteczny poranek życzę Państwu odwagi w działaniu, konsekwencji w czynach,  dostrzegania w drugim człowieku dobra, niech to będzie nasz patriotyzm i dar dla naszej Ojczyzny.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%