Zamknij

Zlot Ciągników i Samoróbek w Jaroszowie

19:42, 14.09.2022 Aktualizacja: 20:26, 14.09.2022
Skomentuj

Zlot Ciągników i Samoróbek w Jaroszowie zgromadził 16 pojazdów o różnej mocy. Wydarzenie w ostatnią sobotę (10.09.) przyciągnęło wielu zainteresowanych traktorami oraz wspólną zabawą.

Organizatorzy zadbali o liczne konkursy dla właścicieli pojazdów. Była parada ciągników, ale i wymiana doświadczeń i opowieści o motoryzacyjnych perypetiach. Najlepsi kierowcy otrzymali nagrody w poszczególnych kategoriach konkursowych. Wręczał je burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski.

Wśród widzów wielu było również takich, którzy obiecali, że następnym razem pojawią się wraz ze swoimi ciągnikami. Przedstawiciele lokalnej społeczności pięknie zadbali o przygotowanie miejsca wydarzenia, dekoracje, smakowite potrawy na stół, organizację konkursów. Gospodynie zatroszczyły się o bigos, żurek, kiełbaski, smalec i kiszone ogórki, ale i o bardzo duży wybór ciast. Dla dzieci przygotowano popcorn i watę cukrową.

Wydarzenie zorganizowali mieszkańcy Jaroszowa wraz z sołtysem Piotrem Warzechą. Zaangażowana była radna Rady Miejskiej Jolanta Cichoń oraz sołtys Suliszowic Dariusz Cichoń. Dołączali również mieszkańcy sąsiedniej Zawady, Stowarzyszenie „Jurajskie Amonity" Jaroszów,  Firma Ubezpieczeniowa Viviamo. Zadanie dofinansowane ze środków unijnych w ramach projektu pt. „Nowe szanse dla mieszkańców Gminy Żarki". Wsparcie zapewniła również Gmina Żarki. Patronat objął burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski.

(Gmina Żarki)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myszkow365.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%