Zamknij
REKLAMA

Poraj : Koronawirus a nabór do przedszkoli i żłobków

12:50, 24.03.2020 | D.D
Skomentuj Poraj : Koronawirus a nabór do przedszkoli i żłobków
REKLAMA

W związku z pandemią koronawirusa zamknięto przedszkola. Co z trwającą rekrutacją? Harmonogram nie ulega zmianie. Termin to 31 marca. Ale zasady rekrutacji zostały dopasowane do obecnych warunków.

We wszystkich placówkach Gminy Poraj obowiązują te same zasady naboru. Zarówno do obu przedszkoli
i żłobków, jak i oddziałów przedszkolnych.

 

Przedszkole i Żłobek w Poraju:

Jak informuje Małgorzata Pustuł, nauczyciel z Przedszkola: „Rodzice mają możliwość złożenia wniosku drogą e-mailową. Wówczas rodzic podaje nam telefonicznie swojego e-maila, na którego zostaje wysłany czysty wniosek (do przedszkola lub żłobka), po czym na e-mail przedszkola lub żłobka rodzic przesyła wypełniony wniosek. W sekretariacie zostaje on wydrukowany i dołączony do odpowiedniej dokumentacji rekrutacyjnej. Ponadto przy drzwiach wejściowych do budynku przedszkola znajduje się skrzyneczka z czystymi wnioskami o przyjęcie dziecka do przedszkola i żłobka. Rodzic może na miejscu w altance wypełnić wniosek lub zabrać go do wypełnienia w domu. Wypełniony wniosek wrzuca do zamykanej na kluczyk skrzynki na listy, która jest zamontowana na ścianie budynku obok głównego wejścia”.

Wnioski można pobierać i składać z zachowaniem powyższych możliwości codziennie od poniedziałku
do piątku w godzinach 7.00 - 15.00. Do korespondencji są czynne dwa e-maile: do przedszkola [email protected] oraz do żłobka [email protected] 

 

Przedszkole i Żłobek w Żarkach Letnisku:

Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola i żłobka należy przesyłać drogą elektroniczną na adres przedszkola [email protected] oraz żłobka: [email protected] 

- W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość dostarczenia wniosku, w zamkniętej kopercie,
do przedszkola/żłobka w godzinach 7-15. Druki można pobrać ze strony internetowej przedszkola - informuje dyrektor Joanna Sawicka.

 

 Szkoła Podstawowa w Jastrzębiu:

Wnioski do rekrutacji można pobrać ze strony szkoły: spjastrzab.ugporaj.pl spjastrzab. wixsite.com/spjastrzab, znajdują się w zakładce "Rodzice".

- Pobrane wnioski można przesłać na adres mailowy szkoły - informuje Jadwiga Kidawa, dyrektor Szkoły.
Po niezbędne informacje odnośnie rekrutacji Szkoła odsyła również na oficjalny profil na Facebooku.

 

Szkoła Podstawowa w Choroniu:

- Dokumenty rekrutacyjne można składać drogą mailową na adres [email protected]  lub na stoliku
w budynku szkoły w godzinach od 7.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku - mówi Dorota Mizera, dyrektor Szkoły w Choroniu.

 

Wszystkie niezbędne dokumenty są również do pobrania pod poniższym tekstem.

 

Ważne jest, by ograniczyć wychodzenie z domów. Termin naboru do przedszkoli i żłobków pozostaje
bez zmian. Zachęcamy jednak rodziców do wysyłania dokumentów do przedszkoli pierwszego wyboru za pomocą poczty elektronicznej lub składanie "do pudełka". Oryginały będzie można donieść w późniejszym terminie.

 

Pliki do pobrania

Wniosek o przyjęcie dziecka do Samorządowego Publicznego Przedszkola w Poraju Leśne Skrzaty na rok szkolny 2020/2021 (427.94 KB)

Karta zgłoszenia dziecka do Żłobka Gminnego w Poraju rok szkolny 2020/2021 (607.35 KB)

Wniosek o przyjęcie dziecka do Samorządowego Przedszkola Publicznego w Żarkach Letnisku na rok szkolny 2020/2021 (302.59 KB)

Karta zapisu dziecka do Żłobka Gminnego w Żarkach Letnisku na rok szkolny 2020/2021 (540.12 KB)

Załącznik do wniosku o przyjęcie dziecka do Samorządowego Przedszkola Publicznego w Żarkach Letnisku na rok szkolny 2020/2021 (498.34 KB)

Wniosek o przyjęcie dziecka do Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego w Jastrzębiu na rok szkolny 2019/2020 (wraz z Regulaminem) (164.50 KB)

Wniosek o przyjęcie dziecka do Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Choroniu na rok szkolny 2020/2021 (26.49 KB)

[UG Poraj]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA