Zamknij

42. Międzynarodowy Bieg V-ciu Stawów im. Zdzisława Burdy - Wyniki

13:12, 07.09.2021 | M.R
Skomentuj
REKLAMA

Na starcie biegu głównego, na dystansie 10 kilometrów, stanęło 96 zawodników i zawodniczek, oraz 19 uczestników w Nordic Walking 

W biegu mężczyzn zwyciężył Paweł Olinyk z Ukrainy.

Wśród kobiet najlepsza była Natalia Semenowicz z Ukrainy.

Wyniki Bieg 10 km

Organizator: MOSiR Myszków

1.145 OLIJNYK PAVEL1988M Ostrów Wielkopolski Team One Mizuno 00:33:24-00:33:23 

2.134 STARZHYNSKYI Andrii 1990M Końskowola UMCS Lublin 00:33:24+00:0000:33:24 

3.147 SZEVCHENKO SERGEY1996MOstrów WielkopolskiRakieta v Kosmos00:33:29+00:0500:33:28 

4.153 BĄK Michał1988MChełmceCzarnecki RunTeam00:33:49+00:2500:33:49 

5.131 FORMICKI Rafał1995MZawiercie 00:34:23+00:5900:34:22 

6.156 CZARNECKI Rafał1979MBliżynCzarnecki RunTeam00:35:37+02:1300:35:37 

7.121 NOWAK Andrzej1979MSosnowiecNowak-Team00:35:58+02:3400:35:57 

8.122 KALINOWSKI Zbigniew1982MKorwinówJKLA JAWOR JAWORZNO00:36:02+02:3800:36:01 

9.143 JUSZCZAK Tomasz1979MTarnowskie GóryHuta Cynku Miasteczko Śląskie00:36:50+03:2600:36:48 

10.124 KLIMEK Dominik1995MOlsztynCKS Budowlani Częstochowa00:37:47+04:2300:37:47 

11.29 MULARCZYK Paweł1991MZawiercieGrupa Jura PL00:38:07+04:4300:38:05 

12.57 CABAN Jakub1988MMoskorzewUKS Pilawa Moskorzew00:38:44+05:2000:38:42 

13.150 MAGIERA Piotr1982MMyszków 00:38:54+05:3000:38:54 

14.135 SEMENARYCH Natalia1995KKivshovata 00:39:39+06:1500:39:38 

15.15 7CZARNECKA Lidia1985KBliżynCzarnecki RunTeam00:40:12+06:4800:40:11 

16.144 BOSCZUK Alina1999KOstrów Wielkopolski 00:40:56+07:3200:40:55 

17.16 PYRCHLA Łukasz2002MPoraj 00:41:00+07:3600:40:59 

18.56 MOŚCIŃSKI Robert1976MMyszków 00:41:01+07:3700:41:00 

19.119 KLIMEK Tadeusz1969MKusiętaSłońca Jury - Stowarzyszenie Sportowe00:41:20+07:5600:41:19 

20.133HASIK Zbigniew1969MSosnowiec 00:42:12+08:4800:42:10 

21.205 POTEMPA Wojciech2002MBoronów 00:42:20+08:5600:42:18 

22.123 BRYCH-PAJĄK Ewa1975KKorwinówJKLA JAWOR JAWORZNO00:42:33+09:0900:42:32 

23.11 KUFEL Kamil1986MWłodowiceBROTHERS TEAM00:42:37+09:1300:42:35 

24.216 MAJ Witold1960MWręczyca WielkaOldboys Truskolasy00:43:01+09:3700:42:59 

25.213 KARCZ Grzegorz1982MMyszkówBęduska Brygada Biegowa;00:43:05+09:4100:43:03 

26.25B IAŁY Kamil1983MSiewierzFAST FOOT TEAM SIEWIERZ00:43:18+09:5400:43:15 

27.28 KOCZUR Tamara1978KMyszkówMyszków Biega00:43:41+10:1700:43:39 

28.104 JUSZCZAK Michał1986MRudniki 00:44:10+10:4600:44:06 

29.141 SMACZYŃSKI Dariusz1964MDąbrowa GórniczaAktywna Dąbrowa00:44:11+10:4700:44:09 

30.5 PILIS Paulina1992KMyszków 00:44:27+11:0300:44:26 

31.30 KAZIMIERCZAK Rafal1978MMyszków 00:44:28+11:0400:44:27 

32.129 WERKOWSKI Patryk1987MBystrzyca Kłodzka 00:44:29+11:0500:44:28 

33.12 SULARZ Agnieszka1977KSiewierzFAST FOOT TEAM SIEWIERZ00:44:43+11:1900:44:40 

34.15 NOWAK Kamil1989MZawiercie 00:44:44+11:2000:44:42 

35.21 KUFEL Krzysztof1985MKusietaBROTHERS TEAM00:44:47+11:2300:44:45 

36.52 FROŚ Karol1983MMyszków 00:44:50+11:2600:44:44 

37.110 JANOCHA Piotr1979MŻarki LetniskoLibero Myszków00:45:32+12:0800:45:29 

38.22 JANOCHA Agnieszka1979KŻarki LetniskoAmbitni Amatorzy00:46:05+12:4100:46:03 

39.26 KRÓL Andrzej1978MMyszków 00:46:17+12:5300:46:14 

40.127 MACHERA Rafał1990MKoniecpol 00:47:05+13:4100:47:01 

41.6 CZERWIK Robert1980MMyszków 00:47:19+13:5500:47:13 

42.201 GAWEŁ Bogdan1956MOświęcim-ZaborzeSynthos00:47:45+14:2100:47:44 

43.20 LIWOCH Sebastian1986MMyszków 00:48:23+14:5900:48:19 

44.1 GOŁDA Mariusz1977MMyszków 00:48:38+15:1400:48:34 

45.4 GAWROŃSKA Magdalena1989KMyszków 00:49:06+15:4200:49:05 

46.137 KOTARBA Adrian1990MMyszków 00:49:07+15:4300:49:00 

47.154 KONOPKA Mariusz1983MMasłońskie 00:49:10+15:4600:49:04 

48.18 FERDYNAND Marek1968MMyszkówMYSZKÓW BIEGA00:49:11+15:4700:49:07 

49.3 KCIUK Paweł1975MMyszków 00:49:13+15:4900:49:08 

50.108 BASTA Grzegorz1970MChełmekZADYSZKA OŚWIĘCIM00:49:24+16:0000:49:21 

51.7 WŁODARCZYK Marek1968MKoniecpolKoniecpol00:49:27+16:0300:49:22 

52.102 ZIARKOWSKI Damian1991MZabrze 00:49:28+16:0400:49:25 

53.125 KŁYSZ Bartek1982MBytom 00:50:01+16:3700:49:53 

54.10 CESARZ Jacek1973MMyszków 00:50:13+16:4900:50:06 

55.2 BOREK Dariusz1973MMyszkówMyszków Biega00:50:15+16:5100:50:09 

56.152 STASIEWICZ Artur1986MCzęstochowa 00:50:32+17:0800:50:29 

57.17 PYRCHLA Grzegorz1974MPoraj 00:50:40+17:1600:50:33 

58.24 HAŁADUS Marcin1981MMiłośćSGIMP00:50:55+17:3100:50:51 

59.23 ŻARSKI Sławomir1966MGliniana Góra 00:51:03+17:3900:50:57 

60.128 KUZIOROWICZ Alicja1985KKolonia PoczesnaKalinowski Team00:51:10+17:4600:51:08 

61.149 CHUDZIK Małgorzata1971KMyszków 00:51:58+18:3400:51:53 

62.146 ADAMOWSKI Zbigniew1979MMyszkówStart Bielsko-Biała00:52:22+18:5800:52:15 

63.114 SZNAPKA Eugeniusz1955MŚwiętochłowice3 kawały o... na YouTube00:52:40+19:1600:52:35 

64.117 KĘPIŃSKI Henryk1953MBełchatówKB Spartakus Bełchatów00:52:45+19:2100:52:40 

65.107 ŻARSKI Edmund1972MMyszków 00:52:54+19:3000:52:47 

66.109 CISŁO Natalia1991KTychy 00:53:12+19:4800:53:03 

67.115 TOBOREK Artur1973MTychy 00:53:14+19:5000:53:04 

68.120 KWIATEK Eugeniusz1963MZabrze 00:53:31+20:0700:53:25 

69.9 SYMA Sebastian1976MMyszków 00:53:32+20:0800:53:26 

70.130 MALICKI Grzegorz1970MNowy KazanówSCYZORYK00:54:56+21:3200:54:51 

71.208 WITCZYK Łukasz2003MŻarki 00:55:23+21:5900:55:19 

72.155 ŻAK Włodzimierz1968MMyszkówMyszków Biega00:55:48+22:2400:55:39 

73.118 WYWIAŁ Barbara2001KŻarki Letnisko 00:56:04+22:4000:56:00 

74.159 BALWIERZ Paweł2003MMyszków 00:56:05+22:4100:56:00 

75.204 CZOPEK Mirosław1961MSkałka 00:56:49+23:2500:56:46 

76.14 RADŁO Paweł1994MZalesie#byledomety / OSP Zalesice / Jurunners00:57:10+23:4600:57:06 

77.19 OCIEPA Dariusz1976MMyszków 00:57:26+24:0200:57:21 

78.126 MIKLAS Katarzyna1980KPrzybynów 00:57:48+24:2400:57:44 

79.138 BIAŁA Żaneta1987KMyszków 00:57:52+24:2800:57:48 

80.139 GAWIENIAS Wioletta1979KMyszków 00:58:30+25:0600:58:26 

81.219 ZDAŃSKI Dariusz1973MGliwice 00:58:32+25:0800:58:28 

82.140 DWORACZYK Piotr1974MZarki Letnisko 00:58:35+25:1100:58:27 

83.13 KORUMBEL Artur1971MPrzybynówAmbitni Amatorzy00:58:47+25:2300:58:40 

84.211 PAŁYS Małgorzata1993KMyszków 00:59:03+25:3900:58:59 

85.136 KONIECZNIAK Dorota1981KMyszków 01:00:47+27:2301:00:42 

86.106 GAJEWSKI Krzysztof1956MBrennauks górki -brenna01:00:58+27:3401:00:54 

87.55 ZIAJSKA-ŁAZAJ Ewa1974KMyszkówAmbitni Amatorzy01:02:39+29:1501:02:33 

88.103 CIENIUCH Agnieszka1988KŻarki 01:02:46+29:2201:02:40 

89.27 OCIEPA Ewa1980KMyszków 01:03:48+30:2401:03:43 

90.151 WAWRZYNIAK Tomasz1983MMyszków 01:03:49+30:2501:03:41 

91.113 SZNAPKA Halina1958KŚwiętochłowice3 kawały o... na YouTube01:04:02+30:3801:03:54 

92.158 KRET Ewa1983KMyszków 01:05:01+31:3701:04:54 

93.112 STAŃCZYK Dariusz1981MZawiercieZawiercie Biega01:05:56+32:3200:57:12 

94.209 GABRYŚ Małgorzata1960KMyszków 01:06:06+32:4201:06:00 

95.101 DOMAGAŁA Franciszek1955MMyszków 01:16:45+43:2101:16:37 

96.132 BIEDA Tomasz1983MCzęstochowa 01:16:45+43:2101:16:41 

Sklasyfikowano: 96

 

 

 

Wyniki  Walking 10 km

1.214DORS Łukasz2002MJanówKabex Podkowa Janów00:59:54-00:59:50 

2.215DORS Grzegorz1962MJanówKabex Podkowa Janów00:59:56+00:0200:59:53 

3.148STILLER Karol1984MKusiętaKabex Podkowa Janów01:03:24+03:3001:03:20 

4.218SZTANDERSKI Grzegorz1972MJanówKabex Podkowa Janów01:03:43+03:4901:03:39 

5.223KOŁEK Adam1974MJanówKabex Podkowa Janów01:08:59+09:0501:08:56 

6.225PASIKOWSKA Mariola1985KŻarkiNordic Team Częstochowa01:10:39+10:4501:10:36 

7.220WOJDYŁA Mieczysław1964MWrocław 01:12:45+12:5101:12:40 

8.222PĘKALA Irena1976KSierakówKABEX PODKOWA JANÓW01:13:49+13:5501:13:44 

9.224KOŁEK Natalia2005KJanówKabex Podkowa Janów01:19:43+19:4901:19:38 

10.221DOBOSZ Marzena1980KŻarki Letnisko 01:21:56+22:0201:21:51 

11.219RYŁO Marta1986KŻarki Letnisko 01:21:57+22:0301:21:52 

12.212JEZIORSKA Anna1982KMyszków 01:23:31+23:3701:23:25 

13.203CZOPEK Małgorzata1962KSkałkaGrupa Jura01:23:47+23:5301:23:42 

14.207CESARZ Jolanta1976KMyszków 01:25:42+25:4801:25:36 

15.111LEDWOCH Grzegorz1980MMyszków 01:29:08+29:1401:29:04 

16.217LEDWOCH Justyna1980KMyszków 01:29:08+29:1401:29:05 

17.206KOŁTON Helena1955KZawiercieGrupa Jura PL01:36:14+36:2001:36:07 

18.202LESKI Józef1941MZawiercieJura01:39:00+39:0601:38:54 

19.226PTASIK Agnieszka1998KKoziegłowy 01:40:01+40:0701:39:55 

Sklasyfikowano: 19

(M.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%