Zamknij

Belki drewniane na suficie w Twoim domu

Data dodania: 2022-07-25 06:43:51

Opis

Belki na stropie dodają wnętrzom wyszukany, rustykalny styl. Takie pomieszczenia wydają się emanować ciepłem, błogostanem, a przy okazji prezentują się nadzwyczaj atrakcyjnie. 

Niestety, prawdziwe drewniane belki są kłopotliwe i ciężkie w instalacji. A zresztą drewno musi się jeszcze zestarzeć, żeby wyglądać tak atrakcyjnie, jak tego chcesz. Na szczęście wykonujemy rustykalne belki, które nienagannie odwzorowują oryginalne drewno.

Wykonane na podkładzie z twardego styropianu belki sufitowe niewiele ważą i niezwykle nieskomplikowanie się je instaluje. Możesz stworzyć z nich realnie dowolną instalację, które nie wymaga żadnych czynności pielęgnacyjnych takich, jak malowanie czy szlifowanie. A nawet więcej, zamawiając nasze deski dekoracyjne płacisz wyłącznie za elementy, których potrzebujesz, gdyż wszystko wykonujemy szczegółowo na wymiar (u konkurencji zapłacisz także za odpad, który jeszcze musisz sprzątnąć).

Zaintrygowana? Obejrzyj i pokaż bliskim fotki naszych realizacji na www.plastmaker.pl Na tej witrynie dodatkowo zamówisz próbki naszych produktów za darmo .

Zapraszamy!

Kontakt ze sprzedającym

721Pokaż numer

Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA