Zamknij
REKLAMA
09:58, 29.06.2022
Domy pogrzebowe to miejsca, do których ludzie mogą się udać, aby zorganizować pogrzeb i kremację. Świadczą one szereg usług, od organizacji ceremonii po dostarczanie informacji o różnych dostępnych urnach.
09:46, 29.06.2022
Model biznesowy franczyzy jest sprawdzonym, stosowanym od dziesięcioleci. Franczyzodawca tworzy system zasad i wytycznych, których należy przestrzegać oraz zapewnia wsparcie franczyzobiorcom.
09:25, 27.06.2022
Dior to jeden z tych domów modowych, które od lat wyznaczają globalne trendy. Jego propozycje to zarówno ubrania, jak i dodatki. Wszystkie łączy jedna wspólna cecha – niezwykła estetyka, osiągana za pomocą oryginalnego wzornictwa oraz przy zwróceniu uwagi na najmniejsze nawet detale. Wybierając sygnowane przez markę Dior okulary przeciwsłoneczne możesz oczekiwać nie tylko maksymalnego komfortu, ale również perfekcyjnego szyku. Zobacz, co ma do zaoferowania dla Ciebie.
14:59, 15.06.2022
Rosnące ceny, wzrastające raty kredytu, inflacja, spowodowały, że moich pieniędzy starcza mi na coraz mniej – zauważa Paulina Grabara-Król, kredytobiorca frankowy, przedsiębiorca, która dzięki współpracy z Replan.pl ma szansę poprawić swoją sytuację finansową.
12:49, 15.06.2022
Poznaliśmy decyzję kapituły Nagrody Literacka Podróż Hestii, która stawia sobie za cel wskazywanie książek, które mogą trafić do nowego kanonu literatury dziecięco-młodzieżowej. Już po raz drugi jury wybrało pięć książek nominowanych do Nagrody. Tym sposobem, na półce „Rekomendowane przez LPH” znajduje się już dziesięć tytułów.
12:41, 13.06.2022
Unijny program Horyzont Europa to ponad 95 mld EUR, dystrybuowane m.in. poprzez wspólnoty EIT – Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii. Współpracę z EIT prowadzi także Łukasiewicz, do którego należy 26 instytutów. „Realizujemy projekty naukowe wspólnie z przedsiębiorcami” – mówi Piotr Dardziński, prezes Sieci Badawczej Łukasiewicz.
12:19, 08.06.2022
Medycyna estetyczna ciągle się rozwija i rośnie jej popularność. Coraz więcej klientów korzysta z usług oferowanych przez gabinety kosmetologiczne. Wiele osób myśli, że zabiegi są mocno inwazyjne, bolesne lub nieprzyjemne. Jednak z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu mogą one być bardzo komfortowe. Dogodne warunki zapewni również odpowiednie umeblowanie, na które składają się krzesła i taborety medyczne. Przynoszą one komfort zarówno klientom, jak i specjalistom wykonującym zabiegi.
14:02, 07.06.2022
Santander Bank Polska po raz drugi zdobył I miejsce w kategorii "Złoty Bank - najlepsza wielokanałowa jakość obsługi" w rankingu "Złoty Bankier 2022" , organizowanym przez Bankier.pl i "Pulsu Biznesu" przy wsparciu Minds&Roses i Obserwatorium.biz. To już 5. podium banku za najlepszą wielokanałową jakość obsługi.
08:27, 03.06.2022
W ciągu najbliższych lat ponad połowa firm w Polsce będzie miała w swoich flotach samochody ze zelektryfikowanymi napędami – wynika z najnowszego raportu „Barometr Flotowy”, opublikowanego przez Arval Mobility Observatory. Zgodnie z tym opracowaniem obecnie to już nie pandemia, ale dostępność nowych samochodów, skutki wojny w Ukrainie i zawirowania makroekonomiczne najmocniej wpływają na decyzje menedżerów flot.
15:07, 30.05.2022
Biuro wirtualne to biuro, które nie ma fizycznego adresu. Jest to adres podany przez usługodawcę i firma płaci za jego użycie. Można to zrobić, aby zaoszczędzić na kosztach, uniknąć niektórych podatków lub ponieważ firma nie chce być powiązana z konkretną lokalizacją.
12:28, 30.05.2022
Zabawki to świetny sposób, aby pomóc dzieciom rozwijać ich umiejętności i zainteresowania. Chociaż istnieje wiele różnych rodzajów zabawek, wybór najlepszego dla dziecka może być trudny. Niektóre zabawki mogą być edukacyjne, podczas gdy inne mogą być po prostu zabawne.
11:11, 23.05.2022
W ostatnim czasie coraz to częściej spotyka się ludzi pracujących w kilku miejscach. Nie jest to oczywiście żaden wstyd a raczej powód dla którego warto docenić drugiego człowieka. Pod koniec miesiąca niejednemu z nas zdarzyło się żyć z resztek oszczędności aż do kolejnej wypłaty. Rzeczywistość nie zawsze jest tak kolorowa jak mogłoby się nam wydawać i bez extra zarobku często ciężko byłoby wyżywić siebie czy też rodzinę. W tym artykule chcielibyśmy poruszyć temat dodatkowej pracy na przykładzie miasta Myszków. Przedstawimy między innymi możliwości jakie oferuje nam ta niezwykła śląska miejscowość.
12:43, 10.05.2022
11 maja startuje bezpłatny projekt szkoleniowo-rozwojowy, przygotowany przez kobiety i dla kobiet. Na uczestniczki czekają warsztaty, a także granty edukacyjne i dofinansowanie biznesu o wartości do 50 tys. euro. W projekcie mogą wziąć udział przedsiębiorczynie oraz kobiety, które dopiero planują założyć własną firmę.
12:11, 10.05.2022
Trwa nabór wniosków do IV edycji programu grantowego „WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Spółka przekaże ponad 4,5 mln zł na realizację ważnych społecznie projektów. O granty mogą ubiegać się samorządy, ich jednostki budżetowe oraz organizacje pozarządowe działające w wybranych gminach. Wnioski można zgłaszać już od 9 maja, a do 20 maja będzie działała specjalna infolinia, której pracownicy pomogą w wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.
09:36, 09.05.2022
PGE Polska Grupa Energetyczna od wielu lat wspiera ochronę ptaków w Polsce. Szczególną troską otacza bociana białego. Od ponad 30 lat buduje dla niego specjalne platformy ponad słupami energetycznymi. Konstrukcje te zapobiegają bezpośredniemu kontaktowi bocianów z liniami energetycznymi, co znacząco redukuje niebezpieczeństwo porażenia prądem.