Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
08:33, 15.09.2022
Fotografia biznesowa to bardzo szerokie pojęcie. W jej skład wchodzi wiele różnych zagadnień. Jeśli zależy nam na dobrym wizerunku i dobrej rozpoznawalności naszej firmy czy marki powinniśmy zainteresować się wieloma jej działami. Z pewnością przyniesie nam to wzrost rozpoznawalności i zwiększenie wiarygodności naszej firmy. Sposób, w jaki pokazujemy nasze działania jest kluczowy przy poszukiwaniu nowych klientów, a profesjonalne zdjęcia pomogą nam zrobić dobre pierwsze wrażenie na naszych potencjalnych kontrahentach.
08:04, 14.09.2022
Równo trzydzieści lat od otwarcia pierwszej w Polsce restauracji McDonald’s, firma publikuje pierwszy w swej historii raport ESG. Dokument podsumowuje 2021 rok i określa strategiczne cele rozwojowe na kolejne lata.
14:23, 13.09.2022
Medialny świat obiegła informacja o kolejnym sukcesie polskich Frankowiczów przed Europejskim Trybunałem Sprawiedliwości. Wysyp informacji zatrząsł wręcz stronami informacyjnymi, a dzień 8 września 2022 r. zapisze się na kartach kalendarza, jako kolejny symbol sprawiedliwości dla frankowiczów, bowiem jednoznaczne rozstrzygnięcie TSUE, choć spodziewane, wtłoczyło nadzieję i utwierdziło w przekonaniu o tym, że sprawy frankowe stanowią wyższą wagę. Czytelnicy poszukujący informacji dotyczących konsekwencji ostatniego głośnego wyroku TSUE trafili w dobre miejsce, bowiem w niniejszym artykule poddamy wnikliwej, konkretnej analizie w ujęciu wpływu na sprawy frankowe. 
12:21, 12.09.2022
Skoro na miejscu będą wszystkie narzędzia i materiały, to dlaczego nie zrobić z nich mebli i od razu po targach wysłać ich potrzebującym? Podczas rozpoczynających się we wtorek targów DREMA działać będzie Fabryka Mebli na Żywo. Wyprodukowane w niej zestawy mebli trafią do dzieci z domów dziecka w Ukrainie.
12:08, 12.09.2022
Międzynarodowe zawody branż EuroSkills 2023 odbędą się za rok w Gdańsku– poinformował dr Paweł Poszytek, dyrektor generalny Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE). WorldSkills i EuroSkills nazywane są potocznie Igrzyskami Olimpijskimi Zawodów Branżowych - to największe na świecie konkursy umiejętności zawodowych, które odbywają się w kilkudziesięciu dyscyplinach - począwszy od robotyki po gotowanie, florystykę czy budownictwo.
10:29, 08.09.2022
Izba Gospodarki Elektronicznej, której misją jest rozwój polskiej branży cyfrowej, między innymi poprzez konstruktywne działania legislacyjne, opracowała propozycję projektu ustawy pod nazwą „Polska cyfrowa. Pakiet zmian 2022”.
09:02, 06.09.2022
Konkurs EDUinspiracje Media należy do najważniejszych inicjatyw prowadzonych przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ oraz Europejskiego Korpusu Solidarności. Jego celem jest wyłonienie oraz promocja najlepszych twórców, poruszających tematy z sektora edukacyjnego.
12:05, 24.08.2022
Zabiegi można wykonywać na twarzy, ciele lub obu. Najczęstszymi rodzajami zabiegów kosmetycznych są zabiegi wyszczuplające, peelingi i mikrodermabrazja.
10:28, 24.08.2022
Eksperci kredytowi posiadają duże doświadczenie w dziedzinie finansów. Posiadają szeroką wiedzę na temat kredytów, kredytów hipotecznych, gotówki i kredytu. Są w stanie udzielić swoim klientom najlepszej porady, co powinni zrobić, aby uzyskać najlepszą ofertę za swoje pieniądze.
12:26, 18.08.2022
To już sześć lat, odkąd Pokémon GO pojawiło się w Polsce po raz pierwszy.
00:00, 17.08.2022
Mówi się, że sierpień jest jak niedziela wśród weekendów - niby wolne, ale już czuć oddech szkolnych ław i końca urlopu. Energylandia po raz kolejny stawia temu czoła i wydłuża wakacje aż o 2 miesiące, dając możliwość niesamowitej zabawy w jeszcze niższej cenie!  Jak to możliwe? Z okazji Światowego Dnia Roller Coastera, Energylandia przygotowała specjalną akcję „Wydłużamy wakacje”. Sprawdź szczegóły i ciesz się niesamowitą zabawą w promocyjnej cenie, w największym, rodzinnym Parku Rozrywki w Polsce! 
08:26, 16.08.2022
Rozmowy z osobami mieszkającymi w miastach na temat transportu pokazują, że podejście do samochodów zmienia się, ale na razie zbyt wolno. Coraz częściej krytykujemy zachowania i nadmierne uprzywilejowanie kierowców. Młodsi rozmówcy rzadziej uważają własne auto za oznakę statusu społecznego. Jednak wybór środka transportu w oparciu o czas, wygodę, koszt i dostępność nadal zbyt często oznacza jazdę samochodem. Takie wnioski wyciągnęli socjolodzy z badania opinii przeprowadzonego wspólnie z organizacjami pozarządowymi w wybranych dużych miastach Polski.
08:07, 16.08.2022
Już dwóch na trzech Polaków deklaruje, że uprawia sport, z czego połowa minimum raz w tygodniu. Co trzeci młody człowiek ćwiczy nawet 2-3 razy tygodniowo, natomiast w grupie osób powyżej 55 r.ż. aktywności nie podejmuje co drugi – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie firmy ubezpieczeniowej Wiener. Jednak jak wskazują eksperci, sport to też ryzyko kontuzji – dla 37% badanych sportowe urazy poskutkowały nieobecnością w pracy i nieprzewidzianymi wydatkami. Istnieją ubezpieczenia, dzięki którym urazy bolą mniej, przynajmniej pod kątem finansowym.
11:41, 04.08.2022
Are You Ready To Rock?! Zespół Scorpions wystąpi w 2023 roku w Polsce. Koncert został już wprawdzie wcześniej ogłoszony, teraz jednak poznaliśmy ostateczną datę. Scorpions zagrają w Atlas Arenie w Łodzi 10 czerwca 2023 roku. Członkowie fanklubu kupią bilety od 5 sierpnia, a dzień później - zarejestrowani użytkownicy platformy Bilet Serwis. Sprzedaż regularną zaplanowano od 8 sierpnia na www.biletserwis.pl.
13:03, 03.08.2022
Na scenie, której partneruje Rossmann, wystąpią m.in.: Alyona Alyona (urodzona w Ukrainie gwiazda hip-hopu), Yard Act, ROMY (kompozytorka min. piosenek Dua Lipy), Yves Tumor & Its band (postpunkowy zespół ocierający się w swojej muzyce o soul). W najbliższy piątek w Katowicach startuje OFF Festival.