kolorysta

Miejsce pracy: 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: przygotowywanie kolorów przed rozpoczęciem seryjnej produkcji; dobór farb w oparciu o wytyczne przełożonego; przygotowywanie kolorów na podstawie ustalonego wzoru;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 12.10.2020
Wymagania konieczne
  • poczucie estetyki oraz wrażliwość na szczegóły kolorystyczne, znajomość zasad łączenia kolorów celem uzyskania pożądanych efektów
  • Komputer - podstawy obsługi komputera i internetu
  • zdolność rozróżniania nietypowych kolorów
  • gotowość do pracy zespołowej oraz długofalowej współpracy
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • podstawowe
      Pracodawca: POWERJOBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Słowackiego 13, 40-002 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Agata Obłączek
      Numer telefonu: 735-99-33-57
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      elektromechanik maszyn budowlanych (praca w delegacji)
      StPr/20/0642
      wynagrodzenie od 2 700 - 6 900 PLN

      wykonywanie zabiegów
      StPr/20/0643
      wynagrodzenie od od 3 171 PLN

      Zadania będą ala marketingowe/przedstawicielstwo handlowe/sprzedaż, itp. do wykonania za pomocą internetu (zdalnie/elastycznie/dorywczo/zarobkowo, z domu, poprzez urządzenie połączone z internetem, do którego ma się dostęp), tj.poczty mejlowej, portalu społecznościowego Facebook, itp. przez około godzinę w tygodniu/co tydzień, ale z możliwością przerwy, gdy zajdzie taka potrzeba. Wynagrodzenie tylko i wyłącznie prowizyjne, czyli płatne za osiągnięty efekt (1% wartości pozyskanej sprawy, co najmniej w przedziale pomiędzy 25 a 70 zł/brutto za zlecenie detektywistyczne).
      StPr/20/0640
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Opieka nad seniorem, utrzymanie czystości w domu
      5/7/2020
      wynagrodzenie od 3 600 - 5 500 PLN

      Sprzedawca
      StPr/20/0636
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      obsługa maszyny Stoll (swetry, czapki, szaliki)
      StPr/20/0629
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      zaopatrzenie działu produkcji, kontrola ilościowa materiału, prowadzenie czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową, sprawdzanie prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego
      StPr/20/0617
      wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

      prowadzenie zajęć w klasie II szkoły podstawowej
      StPr/20/0618
      wynagrodzenie od od 2 949 PLN

      - realizacja wyznaczonych zadań związanych z prowadzeniem procesu produkcji zgodnie z obowiązującymi na stanowisku pracy procedurami i instrukcjami - dokumentowanie przebiegu procesu
      StPr/20/0607

      przygotowywanie kolorów przed rozpoczęciem seryjnej produkcji; dobór farb w oparciu o wytyczne przełożonego; przygotowywanie kolorów na podstawie ustalonego wzoru;
      StPr/20/0604
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN