pracownik gospodarczy

Miejsce pracy: Partyzantów 21, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: wykonywanie drobnych napraw i prac porządkowych na terenie zakłądu produkcyjnegoch
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 04.09.2020
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • umiejętność obsługi kosiarki
  • umiejętność obsługi podkaszarki
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • brak lub niepełne podstawowe
      • Eksploatacja kotłów parowych oraz wodnych na paliwa stałe, płynne i gazowe, o mocy powyżej 50 kW, wraz z urządzeniami pomocniczymi
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: umiejętność masterkowania oraz obsługi podstawowych narzędzi i urzadzeń warsztatowych
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: DAR STAL DARIUSZ ZAŁAWA
        Adres: Partyzantów 21, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Ewa Frączek
        Numer telefonu: 534-732-273
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        transport towarów na terenie UE
        StPr/20/0592
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        proste zadania w procesie produkcji, kontrola wzrokowa elementów
        StPr/20/0585
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Wykrawanie mięsa wołowego i klasyfikacja. Praca od poniedziałku do piątku na jedną zmianę w godzinach od 6:00 do 14:00. I umowa na okres próbny do 3 miesięcy II umowa na czas określony - do uzgodnienia z pracodawcą.
        StPr/20/0856
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        sortowanie blach, załadunek, rozładunek stali
        StPr/20/0570

        Praca w brygadzie przy wznoszeniu obiektów budowlanych
        StPr/20/0559

        wykonywanie drobnych napraw i prac porządkowych na terenie zakłądu produkcyjnegoch
        StPr/20/0557

        obsługa maszyny Stoll (swetry, czapki, szaliki)
        StPr/20/0558

        malowanie pistoletem lakierniczym małych elementów plastikowych
        StPr/20/0550

        utrzymanie instalacji elektrycznych, wykonywanie przeglądów, bieżące naprawy urządzeń i instalacji
        StPr/20/0551