Spawacz

Miejsce pracy: Partyzantów 4, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: spawanie konstrukcji stalowych i maszynowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 01.08.2020
Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 5 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    Uprawnienia:
    • Uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG
    • umiejętność czytania rysunku technicznego
      Wymagania dodatkowe
      Uprawnienia:
      • doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych
      • 3 lata doświadczenia w zawodzie (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 3)
        Pracodawca: EQUOBUILD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: WILCZA 28/6, 00-544 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Agnieszka Stodółkiewicz
        Numer telefonu: 539-648-870
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        sprzedaż oraz obsługa klienta, dokumentacja biura
        StPr/20/0664
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        wycenianie i zamawianie materiałów budowlanych,przygotowywanie kosztorysów ofert
        StPr/20/0472
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        spawanie konstrukcji stalowych i maszynowych
        StPr/20/0452
        wynagrodzenie od 4 000 - 5 000 PLN

        operator wózka widłowego
        StPr/20/0468

        rzkładanie towaru na sali sklepu i na zapleczu, pomoc w przyjmowaniu dostaw, obsługa klienta, aktualizacja cen towaru, dbanie o prawidłową ekspozycję towarów, kontrolowanie terminów przydatości
        StPr/20/0465
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        transport towarów na terenie Polski i UE
        StPr/20/0450

        przezbrojenia form wtryskowych, praca z metodologią SMED, optymalizacja procesu wtrysku i przezbrojeń
        StPr/20/0440

        obsługa maszyn, montaż i pakowanie
        StPr/20/0441

        Obsługa klienta, obsługa sklepu internetowego, Sprzedaż towarów, układanie ekspozycji
        StPr/20/0443

        obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych; realizacja planu produkcji; bieżąca kontrola ilościowa i jakościowa procesu.
        StPr/20/0426
        wynagrodzenie od od 2 750 PLN