pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn, montaż i pakowanie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.08.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Uprawnienia:
    • komunikatywność
    • chęć do pracy
    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • umiejętnośc pracy w zespole
    • motywacja do pracy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "Serix" Waldemar Kitala
      Adres: Kościuszki 8, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Małgorzata Wanot
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      sprzedaż oraz obsługa klienta, dokumentacja biura
      StPr/20/0664
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      wycenianie i zamawianie materiałów budowlanych,przygotowywanie kosztorysów ofert
      StPr/20/0472
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      spawanie konstrukcji stalowych i maszynowych
      StPr/20/0452
      wynagrodzenie od 4 000 - 5 000 PLN

      operator wózka widłowego
      StPr/20/0468

      rzkładanie towaru na sali sklepu i na zapleczu, pomoc w przyjmowaniu dostaw, obsługa klienta, aktualizacja cen towaru, dbanie o prawidłową ekspozycję towarów, kontrolowanie terminów przydatości
      StPr/20/0465
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      transport towarów na terenie Polski i UE
      StPr/20/0450

      przezbrojenia form wtryskowych, praca z metodologią SMED, optymalizacja procesu wtrysku i przezbrojeń
      StPr/20/0440

      obsługa maszyn, montaż i pakowanie
      StPr/20/0441

      Obsługa klienta, obsługa sklepu internetowego, Sprzedaż towarów, układanie ekspozycji
      StPr/20/0443

      obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych; realizacja planu produkcji; bieżąca kontrola ilościowa i jakościowa procesu.
      StPr/20/0426
      wynagrodzenie od od 2 750 PLN