magazynier - operator wózków widłowych

Miejsce pracy: Partyzantów 4, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: obsługa wózka widłowego, organizowanie i koordynowanie dostaw, utrzymywanie porządku w magazynie i miejsc składowych, obsługa gospodarki magazynowej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 29.06.2020
Wymagania konieczne
  • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • brak lub niepełne podstawowe, brak
      Pracodawca: JOB4YOU PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Partyzantów 4, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Tetiana Yermakova
      Numer telefonu: 501-804-304
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Policjant kursant
      StPr/20/0412
      wynagrodzenie od od 3 250 PLN

      sortowanie blach, załadunek, rozładunek stali
      StPr/20/0411
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      obsługa maszyn, kontrola wizualna rdzeni, uzupełnianie surowca, etykietowanie pojemników; podnoszenie ciężarów o wadze 15 kg
      StPr/20/0396
      wynagrodzenie od od 2 750 PLN

      obsługa wózka widłowego, organizowanie i koordynowanie dostaw, utrzymywanie porządku w magazynie i miejsc składowych, obsługa gospodarki magazynowej
      StPr/20/0397
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      Montaż i pakowanie podzespołów AGD, realizacja procesu produkcyjnego w oparciu o podane instrukcje, monitorowanie bieżącego i przyszłego zapotrzebowania na materiały produkcyjne, przestrzeganie przepisów i zasad BHP na stanowisku pracy
      4/6/2020

      -prosta obsługa nowoczesnych maszyn produkcyjnych - bieżące monitorowanie procesu produkcyjnego - kontrola jakościowa gotowych wyrobów - prowadzenie prostej dokumentacji związanej z wykonywaną praca - dbałość o porządek na stanowisku pracy
      3/6/2020
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      budowa domów jednorodzinnych
      StPr/20/0387

      wykonywanie: pokrycia dachów,naprawa, przygotowanie materiałów do robót, trasowanie, cięcie, zaginanie
      StPr/20/0383
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      obsługa nowoczesnych maszyn produkcyjnych (drukarki), kontrola jakości
      StPr/20/0384

      praca w sklepie spożywczo - monopolowym (sklep jest otwarty 24 H)
      StPr/20/0378
      wynagrodzenie od od 17 PLN