operator maszyn produkcyjnych

Miejsce pracy: 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: obsługa nowoczesnych maszyn produkcyjnych (drukarki), kontrola jakości
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 22.06.2020
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. godz
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • spostrzegawczość
  • dobry wzrok
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • brak lub niepełne podstawowe, brak
      Uprawnienia:
      • doświadczenie w pracy na produkcji
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym, gotowość do lekkiej pracy fizycznej, motywacja do pracy i zaangażowanie
        Pracodawca: POWERJOBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: Słowackiego 13, 40-002 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Agata Obłączek
        Numer telefonu: 735-99-33-57
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        Policjant kursant
        StPr/20/0412
        wynagrodzenie od od 3 250 PLN

        sortowanie blach, załadunek, rozładunek stali
        StPr/20/0411
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        obsługa maszyn, kontrola wizualna rdzeni, uzupełnianie surowca, etykietowanie pojemników; podnoszenie ciężarów o wadze 15 kg
        StPr/20/0396
        wynagrodzenie od od 2 750 PLN

        obsługa wózka widłowego, organizowanie i koordynowanie dostaw, utrzymywanie porządku w magazynie i miejsc składowych, obsługa gospodarki magazynowej
        StPr/20/0397
        wynagrodzenie od od 2 900 PLN

        Montaż i pakowanie podzespołów AGD, realizacja procesu produkcyjnego w oparciu o podane instrukcje, monitorowanie bieżącego i przyszłego zapotrzebowania na materiały produkcyjne, przestrzeganie przepisów i zasad BHP na stanowisku pracy
        4/6/2020

        -prosta obsługa nowoczesnych maszyn produkcyjnych - bieżące monitorowanie procesu produkcyjnego - kontrola jakościowa gotowych wyrobów - prowadzenie prostej dokumentacji związanej z wykonywaną praca - dbałość o porządek na stanowisku pracy
        3/6/2020
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        budowa domów jednorodzinnych
        StPr/20/0387

        wykonywanie: pokrycia dachów,naprawa, przygotowanie materiałów do robót, trasowanie, cięcie, zaginanie
        StPr/20/0383
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN

        obsługa nowoczesnych maszyn produkcyjnych (drukarki), kontrola jakości
        StPr/20/0384

        praca w sklepie spożywczo - monopolowym (sklep jest otwarty 24 H)
        StPr/20/0378
        wynagrodzenie od od 17 PLN