ustawiacz maszyn wtryskowych

Miejsce pracy: 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: montaż i demontaż form na wtryskarce, przygotowanie wtryskarki do pracy, ustawianie parametrów procesu na wtryskarkach, ocena wizualna jakości produkowanych detali, wprowadzanie danych do systemu komp
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.03.2020
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. godz
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • umiejętność wykonywania pomiarów
  • znajomość zagadnień procesów produkcyjnych
  • motywacja do pracy w zespole
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, techniczne
    • średnie zawodowe, techniczne
      • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku ustawiacz maszyn lub pokrewnym (wymagany staż - lata: 1)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: gotowośc do pracy w systemie 4 brygadowym
        Pracodawca: POWERJOBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: Słowackiego 13, 40-002 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Agata Obłączek
        Numer telefonu: 735-99-33-57
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV + aktualna klauzula RODO
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        utrzymanie czystości pomieszczeń oraz sprzętu floating i sprzętu do elektrostymulacji zgodnie z wymogami producenta przy pomocy ozonatora, wykonywanie dezynfekcji odzieży
        StPr/20/0114
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        szycie skórzanych butów męskich (Minerwy, Adlery)
        StPr/20/0112

        sprzątanie pokoi, korytarzy, świetlicy, pomieszczeń socjalnych
        StPr/20/0113

        prace ogólnobudowlane
        StPr/20/0107

        obsługa klienta; zawieranie umów o pożyczkę.
        StPr/20/0090
        wynagrodzenie od od 1 000 PLN

        wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych;
        StPr/20/0095
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        montaż i demontaż form na wtryskarce, przygotowanie wtryskarki do pracy, ustawianie parametrów procesu na wtryskarkach, ocena wizualna jakości produkowanych detali, wprowadzanie danych do systemu komp
        StPr/20/0096
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        przygotowanie potrawy do wydania wg przepisu;
        StPr/20/0085

        - przygotowanie produkcji - rozpisywanie dokumentacji technicznej - sporządzanie raportów magazynowych - wsparcie w zakresie produkcji firma zajmuje się produkcją prefabrykatów stali zbrojeniowej (zbr
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        transport towarów w ruchu krajowym, dostawa prefabrykatów i odbiór stali z polskich hut), praca od poniedziałku do piątku
        wynagrodzenie od od 5 700 PLN