operator maszyn do produkcji rdzeni

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn, kontrola wizualna rdzeni, uzupełnianie surowca, etykietowanie pojemników
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 20.01.2020
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Partyzantów 21, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Piotr Strzelecki
    Numer telefonu: 343135020 w. 120
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy
    Wykonywanie zlecenia na stanowisku pomocnik drukarza. Praca polega na pomocy przy obsługiwaniu maszyn drukarskich, kontrolowanie jakości wykonywanego produktu ( jest to bardzo ważne i wymaga się najba
    StPr/20/0023
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    przewóz towarów (kraje UE)
    StPr/20/0024
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    roboty ogólnobudowlane
    StPr/20/0019

    obsługa maszyn, kontrola wizualna rdzeni, uzupełnianie surowca, etykietowanie pojemników
    StPr/20/0020

    przepakowywanie, załadowywanie i rozpakowywanie towaru na magazynie; zabezpieczenie towaru na hali magazynowej; dbanie o prawidłowy obrót towaru;
    StPr/20/0012
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    praca fizyczna z wykorzystaniem wózka widłowego (sortowanie blach, załadunek, rozładunek stali)
    StPr/20/0010

    zaspokojenie codziennych potrzeb bio-psycho-społecznych osób starszych, chorych, niepełnosprawnych
    StPr/20/0011

    wykonywanie czynności pomocniczych przy produkcji, proste prace na produkcji, pakowanie gotowych wyrobów, czynności związane z obróbką metalu
    StPr/20/0008

    przygotowanie potrawy do wydania wg przepisu;
    StPr/20/0001

    sprzątanie pokoi, korytarzy, świetlicy, pomieszczeń socjalnych
    StPr/20/0004