Zamknij

Krojczy (do przyuczenia)

Nr oferty: StPr/23/0652Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Słowackiego 50, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: obsługa maszyny do krojenia skóry typu Ploter
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 21.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • zdolności manualne
  • podstawowa obsługa komputera
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • brak lub niepełne podstawowe
      • mile widziane doświadczenie w pracy
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: "KRISBUT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Słowackiego 50, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Justyna Gradoń-Wójcik
        Numer telefonu: 34 313 72 06
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: I-szy kontakt telefoniczny
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        StPr/24/0244
        data rozpoczęcia pracy od 20.05.2024
        wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

        Sprzątanie pomieszczeń biurowych
        StPr/24/0246
        data rozpoczęcia pracy od 18.04.2024
        wynagrodzenie od od 27,7 PLN

        wg programu stażu staż w godz: 8-16
        StPr/24/0339
        data rozpoczęcia pracy od 17.04.2024

        Uczestnictwo podczas wykopu sprzętem budowlanym. Uciąganie kruszywa.
        StPr/24/0242

        Obsługa maszyny STOLL
        StPr/24/0238
        data rozpoczęcia pracy od 16.04.2024
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        Pomoc przy promocji sklepu i zakładaniu aplikacji
        311363
        data rozpoczęcia pracy od 27.04.2024
        wynagrodzenie od od 28

        Praca z dziećmi o specjalnych potrzebach kształcenia.
        StPr/24/0232
        data rozpoczęcia pracy od 15.04.2024

        Kontrola maszyn i urządzeń wchodzących w skład danej linii rozlewniczej oraz urządzeń pomocniczych, kontrola i nadzór nad prawidłowością procesu produkcji, znajomość wymagań jakościowych obowiązujących norm i wytycznych dla wytworzonego wyrobu.
        StPr/24/0223
        data rozpoczęcia pracy od 15.05.2024
        wynagrodzenie od od 24,5 PLN

        Prowadzenie dokumentacji transportowej. Trasy krajowe z możliwością tras międzynarodowych.
        StPr/24/0212
        data rozpoczęcia pracy od 10.04.2024
        wynagrodzenie od od 7 000 PLN

        prowadzenie zmiany, obsługa klienta, sporządzanie zamówień
        StPr/24/0215
        wynagrodzenie od od 5 200 PLN