Sprzedawca - stoisko mięsne

Miejsce pracy: Odrodzenia 1, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: praca na stoisku mięsnym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 25.11.2019
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • książeczka "Sanepidowska"
    Wymagania pożądane
    • minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy na stoisku mięsnym (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
      Wymagania dodatkowe
      Wykształcenie:
      • brak lub niepełne podstawowe
        Pracodawca: PRZESIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "LENA" SYLWIA ŚWIDERSKA
        Adres: Odrodzenia 1, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Sylwia Świderska
        Numer telefonu: 609-681-872, 609-053-056
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: I kontakt telefoniczny
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        Przygotowanie maszyn oraz prowadzenie i kontrola procesu produkcyjnego na poszczególnych liniach,Umiejętność prawidłowego odczytania planu produkcyjnego i związana z tym analiza zapotrzebowania na sur
        StPr/19/1089
        wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

        prace pomocnicze przy produkcji
        StPr/19/1084
        wynagrodzenie od od 2 992 PLN

        przepakowywanie, załadowywanie i rozpakowywanie towaru na magazynie; zabezpieczenie towaru na hali magazynowej; dbanie o prawidłowy obrót towaru;
        StPr/19/1085
        wynagrodzenie od 3 000 - 3 200 PLN

        Opieka nad seniorem, utrzymywanie porządku, przygotowywanie posiłków
        16/10/2019
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        zaspokojenie codziennych potrzeb bio-psycho-społecznych osób starszych, chorych, niepełnosprawnych
        StPr/19/1081
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        Wulkanizacja opon
        StPr/19/1075
        wynagrodzenie od od 1 125 PLN

        sprzatanie pokoi, korytarzy, świetlicy , pomieszczeń socjalnych
        StPr/19/1068

        Pakowacz - przygotowywanie oraz pakowanie wyrobów gotowych
        StPr/19/1069
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        pomoc kucharzowi w przygotowaniu i wydawaniu posiłków
        StPr/19/1070

        sortowanie surowców wtórnych
        StPr/19/1061
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN