pracownik gospodarczy z uprawnieniami do obsługi pieców gazowych

Miejsce pracy: Sucharskiego 32, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: prace związane z bieżącymi naprawami na terenie przedszkola i wszystkie inne wynikające z bieżących potrzeb placówki oraz dodatkowe zajęcie w sezonie zimowym - obsługa i kontrola pieców gazowych (d
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.10.2019
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • palacz katłów gazowych
  • prowadzenie drobnych prac remontowych i napraw bieżących
  • umiejętność obsługi pieców
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Wymagania dodatkowe
      Wykształcenie:
      • średnie ogólnokształcące
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: PRZEDSZKOLE NR 1 "BAJKA"
        Adres: Sucharskiego 32, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Barbara Martyniak
        Numer telefonu: 606-263-305
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        Dostarczanie paczek i przesyłek pocztowych na terenie Myszkowa.
        StPr/19/1322
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        operator wózka widłowego
        StPr/19/0969
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        sortowanie blach, załadunek, rozładunek stali
        StPr/19/0973

        praca fizyczna z wykorzystaniem wózka widłowego (sortowanie blach, załadunek, rozładunek stali)
        StPr/19/0974

        wyginanie blachy - pomoc przy pokryciu dachu; pomoc przy wykonaniu więźby dachowej;
        StPr/19/0955
        wynagrodzenie od 2 250 - 3 000 PLN

        przyjmowanie zamówień od klientów, przygotowywanie dań typu kuchni orientalnej, dbanie o higienę na stanowisku pracy
        StPr/19/0958

        sporządzanie różnego rodzaju potraw i dań z zastosowaniem urządzeń z zakładzie gastronowicznym, dekorowanie i estetyczne wydawanie wyrobów kulinarnych, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, bieżąca
        StPr/19/0959

        prace związane z bieżącymi naprawami na terenie przedszkola i wszystkie inne wynikające z bieżących potrzeb placówki oraz dodatkowe zajęcie w sezonie zimowym - obsługa i kontrola pieców gazowych (d
        StPr/19/0960
        wynagrodzenie od od 1 125 PLN

        praca na stoisku mięsnym
        StPr/19/0954
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        obsługa maszyn drukujących, przygotowanie i kontrola materiałów do druku, kontrola partii wydrukowanych materiałów.
        StPr/19/0950
        wynagrodzenie od od 3 528 PLN