kucharz kuchni bengalskiej

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: sporządzanie różnego rodzaju potraw i dań z zastosowaniem urządzeń z zakładzie gastronowicznym, dekorowanie i estetyczne wydawanie wyrobów kulinarnych, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, bieżąca
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 28.10.2019
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • bardzo dobra kondycja i sprawność fizyczna
  • obsługa kasy fiskalnej
  • umiejętność zachowania bezpieczeństwa i higieny pracy
  • znajomość receptur kuchni bengalskiej
  • bardzo dobry stan zdrowia
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • podstawowe
      Wymagania dodatkowe
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe
        Język:
        • bengalski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: kontakt przez PUP
          Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
          Adres: Partyzantów 21, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
          Osoba do kontaktu: Piotr Strzelecki
          Numer telefonu: 343135020 w. 120
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy
          Dostarczanie paczek i przesyłek pocztowych na terenie Myszkowa.
          StPr/19/1322
          wynagrodzenie od od 3 500 PLN

          operator wózka widłowego
          StPr/19/0969
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          wyginanie blachy - pomoc przy pokryciu dachu; pomoc przy wykonaniu więźby dachowej;
          StPr/19/0955
          wynagrodzenie od 2 250 - 3 000 PLN

          przyjmowanie zamówień od klientów, przygotowywanie dań typu kuchni orientalnej, dbanie o higienę na stanowisku pracy
          StPr/19/0958

          sporządzanie różnego rodzaju potraw i dań z zastosowaniem urządzeń z zakładzie gastronowicznym, dekorowanie i estetyczne wydawanie wyrobów kulinarnych, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, bieżąca
          StPr/19/0959

          prace związane z bieżącymi naprawami na terenie przedszkola i wszystkie inne wynikające z bieżących potrzeb placówki oraz dodatkowe zajęcie w sezonie zimowym - obsługa i kontrola pieców gazowych (d
          StPr/19/0960
          wynagrodzenie od od 1 125 PLN

          praca na stoisku mięsnym
          StPr/19/0954
          wynagrodzenie od od 2 500 PLN

          obsługa maszyn drukujących, przygotowanie i kontrola materiałów do druku, kontrola partii wydrukowanych materiałów.
          StPr/19/0950
          wynagrodzenie od od 3 528 PLN

          prowadzenie samochodu , wypełnianie dokumentów transportowych (trasy krajowe i międzynarodowe)
          StPr/19/0945

          nadzór ciągłości pracy linii
          StPr/19/0936