pomocnik dekarza - mozliwość przyuczenia

Miejsce pracy: Dworska 69, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: wyginanie blachy - pomoc przy pokryciu dachu; pomoc przy wykonaniu więźby dachowej;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.10.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 250 - 3 000 PLN
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    • znajomość zawodowa 6 m-cy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: BLACHARSTWO BUDOWLANE JAROSŁAW PIWOWARCZYK
      Adres: Dworska 69, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Jarosław Piwowarczyk
      Numer telefonu: 739-011-775
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv lub skierowanie do pracy
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Dostarczanie paczek i przesyłek pocztowych na terenie Myszkowa.
      StPr/19/1322
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      operator wózka widłowego
      StPr/19/0969
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      wyginanie blachy - pomoc przy pokryciu dachu; pomoc przy wykonaniu więźby dachowej;
      StPr/19/0955
      wynagrodzenie od 2 250 - 3 000 PLN

      przyjmowanie zamówień od klientów, przygotowywanie dań typu kuchni orientalnej, dbanie o higienę na stanowisku pracy
      StPr/19/0958

      sporządzanie różnego rodzaju potraw i dań z zastosowaniem urządzeń z zakładzie gastronowicznym, dekorowanie i estetyczne wydawanie wyrobów kulinarnych, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, bieżąca
      StPr/19/0959

      prace związane z bieżącymi naprawami na terenie przedszkola i wszystkie inne wynikające z bieżących potrzeb placówki oraz dodatkowe zajęcie w sezonie zimowym - obsługa i kontrola pieców gazowych (d
      StPr/19/0960
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      praca na stoisku mięsnym
      StPr/19/0954
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      obsługa maszyn drukujących, przygotowanie i kontrola materiałów do druku, kontrola partii wydrukowanych materiałów.
      StPr/19/0950
      wynagrodzenie od od 3 528 PLN

      prowadzenie samochodu , wypełnianie dokumentów transportowych (trasy krajowe i międzynarodowe)
      StPr/19/0945

      nadzór ciągłości pracy linii
      StPr/19/0936