Magazynier

Miejsce pracy: 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: organizacja pracy magazynu, kontrola wyjścia i wejścia towarów, pakowanie towarów, współpraca z firmami transportowymi i kurierskimi;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 03.09.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 500 - 3 000 PLN
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Osoba sprawna fizycznie
  • obsługa komputera w zakresie programów [Word i Exel]
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie ogólnokształcące
      Uprawnienia:
      • Obsługa programów magazynowych
        Wymagania dodatkowe
        Uprawnienia:
        • mile widziana książeczka Sanepidowska
        • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
          Pracodawca: "ADVERTPACK POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Adres: Leśna 6, 42-310 Jaworznik, powiat: myszkowski, woj: śląskie
          Osoba do kontaktu: Paweł Panek
          Numer telefonu: 698-732-763
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: e-mail
          obsługa klientów; obsługa kasy fiskalnej; towarowanie; dbałość o porządek w miejscu pracy;
          StPr/19/0920
          wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

          zaspokojenie codziennych potrzeb bio-psycho-społecznych osób starszych, chorych, niepełnosprawnych
          StPr/19/0915
          wynagrodzenie od od 2 300 PLN

          wykonywanie murów, ścianek działowych,
          StPr/19/0903
          wynagrodzenie od 4 000 - 5 000 PLN

          montowanie szkieletów konstrukcyjnych ze stali zbrojeniowej
          StPr/19/0904

          wykonywanie konstrukcji drewnianych do szalunków
          StPr/19/0905

          praca w sklepie "Żabka"
          StPr/19/0894
          wynagrodzenie od od 1 125 PLN

          sprzątanie hali, pomieszczeń sanitarnych; sprzątanie przed budynkiem.
          StPr/19/0895

          rozbiór i odkostnianie mięsa, dbałość o stanowisko pracy i sprzęt
          StPr/19/0898

          odkostnianie elementów drobiu, montowanie mięsa na kebab, dbałość o stanowisko pracy i sprzęt
          StPr/19/0899

          praca na stoisku mięsnym
          StPr/19/0891
          wynagrodzenie od od 1 176 PLN