Pracownik produkcji-montażysta

Miejsce pracy: Helenówka 5C, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Montaż systemów kominowych i wentylacyjnych. Praca na wysokościach – powyżej 3 metrów. Inspekcja przewodów kominowych. Frezowanie (rozwiercanie) kominów. Kucie ścian oraz ich zamurowywanie. Utrzymywan
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 19.08.2019
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • praca na wysokości
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Inne] : Praca polega na montażu systemów kominowych lub wentylacyjnych. Montaży dokonujemy między innymi w domach jednorodzinnych, blokach mieszkalnych, restauracjach, zakładach przemysłowych. Praca
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: HENITOM DRYJSKI SPÓŁKA JAWNA
      Adres: Helenówka 5C, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Mariusz Chodak
      Numer telefonu: 530 998 704
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      obsługa klientów; obsługa kasy fiskalnej; towarowanie; dbałość o porządek w miejscu pracy;
      StPr/19/0920
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

      zaspokojenie codziennych potrzeb bio-psycho-społecznych osób starszych, chorych, niepełnosprawnych
      StPr/19/0915
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      wykonywanie murów, ścianek działowych,
      StPr/19/0903
      wynagrodzenie od 4 000 - 5 000 PLN

      montowanie szkieletów konstrukcyjnych ze stali zbrojeniowej
      StPr/19/0904

      wykonywanie konstrukcji drewnianych do szalunków
      StPr/19/0905

      praca w sklepie "Żabka"
      StPr/19/0894
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      sprzątanie hali, pomieszczeń sanitarnych; sprzątanie przed budynkiem.
      StPr/19/0895

      rozbiór i odkostnianie mięsa, dbałość o stanowisko pracy i sprzęt
      StPr/19/0898

      odkostnianie elementów drobiu, montowanie mięsa na kebab, dbałość o stanowisko pracy i sprzęt
      StPr/19/0899

      praca na stoisku mięsnym
      StPr/19/0891
      wynagrodzenie od od 1 176 PLN