Operator maszyn zbrojarskich

Nr oferty: StPr/19/0967Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Miejsce pracy: Partyzantów 4, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: praca przy wytwarzaniu prefabrykatów obsługa maszyn zbrojarskich praca na dwie zmiany w godz. 6:00-14:00 oraz 14:00 - 22:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.08.2019
Wynagrodzenie brutto: 22 - 24 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn zbrojarskich, istnieje jednak możliwość przyuczenia do zawodu
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SOKOTO Spółka z ograniczona odpowiedzialnością
      Adres: Partyzantów 4, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Przemysław Oruba
      Numer telefonu: 537 660 555
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV na rozmowę z pracodawcą proszę umawiać się telefonicznie pod nr 537 660 555
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      dostarczanie materiałów na stanowiska produkcyjne; odbieranie gotowych produktów z linii produkcyjnej; bieżąca kontrola ilościowa; prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospoda
      StPr/19/0846
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      usamodzielnianie osoby niepełnosprawnej
      StPr/19/0849
      wynagrodzenie od 2 700 - 2 800 PLN

      zdobienie szkła
      StPr/19/0842
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Sprzedaż, przyjęcie towaru, sporzadzanie zamówień, naliczanie marży na nowy towar;
      StPr/19/0835
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      Montaż systemów kominowych i wentylacyjnych. Praca na wysokościach – powyżej 3 metrów. Inspekcja przewodów kominowych. Frezowanie (rozwiercanie) kominów. Kucie ścian oraz ich zamurowywanie. Utrzymywan
      StPr/19/0833

      Magazynier - wydawanie towaru, kierowca
      StPr/19/0817

      produkcja altan; montaż domów szkieletowych; malowanie.
      StPr/19/0814
      wynagrodzenie od od 3 780 PLN

      StPr/19/0815

      StPr/19/0816

      sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz pomieszczeń sanitarnych
      StPr/19/0812