pracownik budowlany

Miejsce pracy: 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: przygotowanie terenu, układanie kostki brukowej (chodniki)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.06.2019
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • umiejetność wykonywania robót brukarskich
    Wymagania pożądane
    • 6 miesięcy doświadczenia (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
      Wymagania dodatkowe
      Wykształcenie:
      • brak lub niepełne podstawowe
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: AKWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: Myszkowska 21, 42-310 Żarki, powiat: myszkowski, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Radosław Pietrucha
        Numer telefonu: 601-099-964
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        prace sekretarsko-biurowe, obsługa dziennika elektronicznego, archiwizacja dokmentów
        StPr/19/0673
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        kasjer-sprzedawca
        StPr/19/0647
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        Sekretarka
        StPr/19/0664

        Opieka nad seniorem, utrzymanie porządku, przygotowywanie posiłków
        31/6/2019
        wynagrodzenie od 3 600 - 5 400 PLN

        prace ogólnobudowlane; docieplenia;
        StPr/19/0655
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        prace przy układaniu płytek
        StPr/19/0657

        StPr/19/0658

        wykańczanie obuwia: wkładanie wyściółek, pastowanie, sznurowanie, wkładanie sztywników, pakowanie obuwia, formowanie cholewek, przybijanie podpodeszw, przecieranie skóry na szczotkach
        StPr/19/0666

        StPr/19/0670
        wynagrodzenie od od 1 176 PLN

        Sprzątaczka
        StPr/19/0662