dociepleniowiec

Miejsce pracy: Korczaka 21, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane; docieplenia;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.05.2019
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "ALPINET" PIOTR BRODA
    Adres: Korczaka 21, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Piotr Broda
    Numer telefonu: 508-830-837
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv lub skierowanie
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    wyginanie blachy - pomoc przy pokryciu dachu; pomoc przy wykonaniu więźby dachowej;
    StPr/19/0505
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    praca na magazynie, obsługa wózka widłowego
    StPr/19/0498
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    przyjmowanie zakładów bukmacherskich;
    StPr/19/0496
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    prace ogólnobudowlane; docieplenia;
    StPr/19/0471

    prace przy układaniu płytek
    StPr/19/0473

    prace przy konstrukcjach stalowych;
    StPr/19/0474

    StPr/19/0475

    Opieka nad seniorem, utrzymywanie czystości w domu
    18/4/2019
    wynagrodzenie od 3 400 - 6 500 PLN

    Roznoszenie gazet reklamowych pod wskazane adresy, każdy ma przydzielony własny teren Dystrybucja odbywa się co tydzień we wtorki lub/i środę i musi zostać zakończona do godz. 20:, nie ma możliwości r
    17/4/2019
    wynagrodzenie od 200 - 250 PLN

    obsługa maszyn, kontrola wizualna rdzeni, uzupełnianie surowca, etykietowanie pojemników
    StPr/19/0449