Opiekun osoby starszej

Nr oferty: 18/4/2019Dodane przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Myszków

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Opieka nad seniorem, utrzymywanie czystości w domu
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 04.04.2019
Wynagrodzenie brutto: 3 400 - 6 500 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • gimnazjalne
    Uprawnienia:
    • Opieka nad osobami starszymi
      Wymagania pożądane
      Język:
      • niemiecki, w mowie - słaby, w piśmie - słaby
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez OHP
        Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
        Adres: Kościuszki 97, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Weronika Antkowiak
        Numer telefonu: 34 313 02 52
        Język aplikacji:
        Wymagane dokumenty:
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        wyginanie blachy - pomoc przy pokryciu dachu; pomoc przy wykonaniu więźby dachowej;
        StPr/19/0505
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        praca na magazynie, obsługa wózka widłowego
        StPr/19/0498
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        przyjmowanie zakładów bukmacherskich;
        StPr/19/0496
        wynagrodzenie od od 2 400 PLN

        prace ogólnobudowlane; docieplenia;
        StPr/19/0471

        prace przy układaniu płytek
        StPr/19/0473

        prace przy konstrukcjach stalowych;
        StPr/19/0474

        StPr/19/0475

        Opieka nad seniorem, utrzymywanie czystości w domu
        18/4/2019
        wynagrodzenie od 3 400 - 6 500 PLN

        Roznoszenie gazet reklamowych pod wskazane adresy, każdy ma przydzielony własny teren Dystrybucja odbywa się co tydzień we wtorki lub/i środę i musi zostać zakończona do godz. 20:, nie ma możliwości r
        17/4/2019
        wynagrodzenie od 200 - 250 PLN

        obsługa maszyn, kontrola wizualna rdzeni, uzupełnianie surowca, etykietowanie pojemników
        StPr/19/0449