kasjer-sprzedawca

Miejsce pracy: Kościuszki 60a, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: obsługa klienta na poszczególnych stoiskach w sklepie; towarowanie sklepu;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 02.04.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania dodatkowe
    Uprawnienia:
    • obsługa kasy fiskalnej
    • doświadczenie w zawodzie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: MILA SPÓŁKA AKCYJNA
      Adres: Kościuszki 60a, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Wiktor Knap
      Numer telefonu: 571-404-103
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      prace ogólnobudowlane, zbrojenie, szalowanie, murowanie, roboty ciesielskie
      StPr/19/0375
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      sprzedaż oferowanych produktów przygotowywanie towarów do sprzedazy pomoc nabywcy w wyborze produktu zatwierdzenie transakcji sprzedaży dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy obsługa kasy fiskalne
      StPr/19/0356
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      przyjmowanie towarów sprawdzanie towaru pod względem ilości i jakości nabywanie umiejętności do pracy w zespole dbanie o czystość i estetykę miesjca pracy zamawianie towaerów systematyzowanie towaru w
      StPr/19/0357

      mechanika pojazdowa ogólna naprawa silników naprawa zawieszeń wulkanizacja naprawa układów klimatyzacji
      StPr/19/0358

      proste prace przy produkcji rdzeni, obsługa maszyn i narzędzi, dbałość o czystość w miejscu pracy
      StPr/19/0355
      wynagrodzenie od od 2 550 PLN

      pomoc przy produkcji chleba;
      StPr/19/0347

      opieka nad osobami starszymi ( demencja starcza, Alzheimer);
      StPr/19/0348
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      praca na magazynie, obsługa wózka widłowego
      StPr/19/0349
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      obsługa klienta na poszczególnych stoiskach w sklepie; towarowanie sklepu;
      StPr/19/0295

      wykładanie towaru, pomoc w przyjmowaniu dostaw, aktualizacja cen, kontrolowanie dat przydatnosci, dbanie o prządek na slai sprzedaży i zapleczu, obsługa klienta ( bez obsługi kasy)
      StPr/19/0253