Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Słowackiego 97 a, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: wykonywanie robót brukarskich, porządkowych, sadzenia drzew, roboty pielęgnacyjne zieleni;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.03.2019
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • chęć do pracy
  • osoba bez nałogów
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • brak lub niepełne podstawowe
      Uprawnienia:
      • mile widziane prawo jazdy kat."B"
        Pracodawca: AUTOPULS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: Słowackiego 97 a, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Jerzy Nawara
        Numer telefonu: 608-366-075
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy lub CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        pomoc na wydziale produkcji przy montażu obuwia:smarowanie cholewek klejem,drasanie,sznurowanie,wklejanie wyściółek
        StPr/19/0808
        wynagrodzenie od do 2 250 PLN

        Obsługa klientów
        StPr/19/0246
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        pomoc w magazynie, utrzymanie czystości, pomoc przy pracach prostych
        StPr/19/0247
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Prace porządkowe w budynku oraz wokół budynku.
        StPr/19/0236

        pomoc w przygotowaniu potraw,pobieranie surowców, przygotowywanie warzyw i owoców, pomoc w obróbce cieplnej, wydawanie i porcjowanie potraw
        StPr/19/0208
        wynagrodzenie od od 1 125 PLN

        Sporządzanie różnego rodzaju potraw i dań z zastosowaniem urządzeń w zakładzie gastronomicznym.Dekorowanie i estetyczne wydawanie wyrobów kulinarnych. Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, bieżąca
        StPr/19/0209

        StPr/19/0211

        obsługa komputera i urzadzeń biurowych, sporządzanie dokumentacji biurowo-magazynowej, archiwizacja dokumentów, prowadzenie prawidłowego obiegu dokumentacji
        StPr/19/0200
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej, przygotowywanie pism urzedowych, sporządzanie rzeczowych wykazów dokumentacji, obsługa programów i urządzeń biurowych, udzielanie informacji tel
        StPr/19/0202

        drukowanie obwolut, podkładanie poczty, spisywanie akt do archiwum, segregowanie poczty wędrującej do wydziału
        StPr/19/0203