Monter konstrukcji stalowych

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: prace związane z montażem konstrucji stalowych;
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 1 073,1 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • chęć do pracy
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • brak lub niepełne podstawowe
      Uprawnienia:
      • znajomość rysunku technicznego
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Partyzantów 21, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Piotr Strzelecki
        Numer telefonu: 343135020 w. 120
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie
        przekazania dokumentów:
        przewóz ładunków na terenie Unii Europejskiej
        StPr/19/0071
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Sprzedaż, układanie, przyjmowanie powierzonego towaru, sprawdzanie dat przydatności, naklejanie cen, dbałość o czystość i porządek w sklepie
        StPr/19/0077

        montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych i CO
        StPr/19/0065
        wynagrodzenie od od 2 400 PLN

        Brukarz - brukowanie, układanie krawężników, obrzeży drogowych, odwadnianie, rozbieranie nawierzchni, przygotowywanie podłoża.
        StPr/19/0066

        załadunek, rozladunek i transport towarów ( teren UE)
        StPr/19/0063

        sortowanie blach, załadunek, rozładunek stali
        StPr/19/0064

        Praca polega na rozwożeniu listów i paczek pocztowych dla Poczty Polskiej S.A. na terenie Myszkowa. Średnio dziennie do rozwiezienia jest między 60 a 70 przesyłek. Mile widziane osoby z doświadczeniem
        StPr/19/0159
        wynagrodzenie od od 3 600 PLN

        Magazynier - utrzymanie stanów magazynowych i przygotowanie towaru do wysyłki
        StPr/19/0061

        prosta obsługa maszyn drukujących, przygotowanie i kontrola wizualna materiałów do druku
        StPr/19/0059
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        prace związane z montażem konstrucji stalowych;
        StPr/19/0052
        wynagrodzenie od od 1 073,1 PLN