Zamknij

geodeta

Miejsce pracy: Pułaskiego 7/18, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: składanie operatów geodezyjnych, sporządzanie dokumentów biurowych, praca w terenie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 5 500 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, inne, kierunek: geodezja
    • mnimum 1 rok doświadczenia (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: geodezja
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: ASGEO ANDRZEJ SKUŁA
        Adres: Pułaskiego 7/18, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Andrzej Skuła
        Numer telefonu: 600-903-475
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: I kontakt telefoniczny
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        składanie operatów geodezyjnych, sporządzanie dokumentów biurowych, praca w terenie
        StPr/22/0474
        wynagrodzenie od od 4 000 do 5 500 PLN

        prace montażowe i demontażowe instalacji hydraulicznych, wykonywanie prac wodociągowych,budowlanych tworzace prace hydrauliczne, montowanie urządzeń grzewczych, wykonywanie prac pomiarowych i regulacyjnych
        StPr/22/0468
        wynagrodzenie od 1 489 PLN

        obsługa maszyn (wtryskarki), kontrola jakości, pakowanie
        StPr/22/0470
        wynagrodzenie od od 3 300 do 4 000 PLN

        transport towarów (przemysłowe i spożywcze) na terenie kraju
        StPr/22/0473
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        szycie na owerloku i stębnówce (produkcja czapek)
        StPr/22/0461

        obsługa maszyny Stoll (produkcja czapek)
        StPr/22/0460

        nauka języka hiszpańskiego w klasach II, III, IV
        StPr/22/0458
        wynagrodzenie od od 275 do 323 PLN

        ochrona osób i mienia
        StPr/22/0438

        Obsługa maszyn CNC, dobieranie i ustawianie właściwych parametrów pracy maszyny.
        StPr/22/0443

        układanie towaru na półkach, praca w magazynie i na kasie (market budowlany)
        StPr/22/0442
        wynagrodzenie od od 24 PLN