Zamknij

operator maszyn/kontroler jakości

Miejsce pracy: 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn (wtryskarki), kontrola jakości, pakowanie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 12.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 300 do 4 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Język:
    • polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
        Wymagania dodatkowe
        Uprawnienia:
        • mile widziane doświadczenie na produkcji
        • mile widziane doświadczenie przy obsłudze wtryskarek
          Pracodawca: POWERJOBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Adres: 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
          Osoba do kontaktu: Magdalena Dryś
          Numer telefonu: 735-993-313
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: I kontakt telefoniczny
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 08.00-16.00
          składanie operatów geodezyjnych, sporządzanie dokumentów biurowych, praca w terenie
          StPr/22/0474
          wynagrodzenie od od 4 000 do 5 500 PLN

          prace montażowe i demontażowe instalacji hydraulicznych, wykonywanie prac wodociągowych,budowlanych tworzace prace hydrauliczne, montowanie urządzeń grzewczych, wykonywanie prac pomiarowych i regulacyjnych
          StPr/22/0468
          wynagrodzenie od 1 489 PLN

          obsługa maszyn (wtryskarki), kontrola jakości, pakowanie
          StPr/22/0470
          wynagrodzenie od od 3 300 do 4 000 PLN

          transport towarów (przemysłowe i spożywcze) na terenie kraju
          StPr/22/0473
          wynagrodzenie od od 3 010 PLN

          szycie na owerloku i stębnówce (produkcja czapek)
          StPr/22/0461

          obsługa maszyny Stoll (produkcja czapek)
          StPr/22/0460

          nauka języka hiszpańskiego w klasach II, III, IV
          StPr/22/0458
          wynagrodzenie od od 275 do 323 PLN

          ochrona osób i mienia
          StPr/22/0438

          Obsługa maszyn CNC, dobieranie i ustawianie właściwych parametrów pracy maszyny.
          StPr/22/0443

          układanie towaru na półkach, praca w magazynie i na kasie (market budowlany)
          StPr/22/0442
          wynagrodzenie od od 24 PLN