Zamknij

szwaczka

Miejsce pracy: Pułaskiego 32, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: szycie na owerloku i stębnówce (produkcja czapek)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 11.05.2022
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • umiejętność szycia na owerloku i stębnówce
  • 6 miesięcy doświadczenia (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 6)
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • brak lub niepełne podstawowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PPHU TERBUT TERESA CHWASTEK
      Adres: Pułaskiego 32, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Teresa Chwastek
      Numer telefonu: 512-295-763
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: I kontakt telefoniczny
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      składanie operatów geodezyjnych, sporządzanie dokumentów biurowych, praca w terenie
      StPr/22/0474
      wynagrodzenie od od 4 000 do 5 500 PLN

      prace montażowe i demontażowe instalacji hydraulicznych, wykonywanie prac wodociągowych,budowlanych tworzace prace hydrauliczne, montowanie urządzeń grzewczych, wykonywanie prac pomiarowych i regulacyjnych
      StPr/22/0468
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      obsługa maszyn (wtryskarki), kontrola jakości, pakowanie
      StPr/22/0470
      wynagrodzenie od od 3 300 do 4 000 PLN

      transport towarów (przemysłowe i spożywcze) na terenie kraju
      StPr/22/0473
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      szycie na owerloku i stębnówce (produkcja czapek)
      StPr/22/0461

      obsługa maszyny Stoll (produkcja czapek)
      StPr/22/0460

      nauka języka hiszpańskiego w klasach II, III, IV
      StPr/22/0458
      wynagrodzenie od od 275 do 323 PLN

      ochrona osób i mienia
      StPr/22/0438

      Obsługa maszyn CNC, dobieranie i ustawianie właściwych parametrów pracy maszyny.
      StPr/22/0443

      układanie towaru na półkach, praca w magazynie i na kasie (market budowlany)
      StPr/22/0442
      wynagrodzenie od od 24 PLN