operator prasy hydraulicznej - możliwość przyuczenia

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: obsługa prasy hydraulicznej do produkcji płyt gumowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 03.12.2018
Wymagania pożądane
Uprawnienia:
  • umiejętność obsługi maszyn
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • brak lub niepełne podstawowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Partyzantów 21, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Justyna Raczyńska
      Numer telefonu: 343135020 w. 115
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy
      Ochrona obiektów, wydawanie kluczy, obserwacja ludzi, obchody
      StPr/18/1479
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      operator wózka widłowego
      StPr/18/1475

      wznoszenie budynków
      StPr/18/1468
      wynagrodzenie od 3 779,71 - 4 496,83 PLN

      Technik technologii odzieży
      StPr/18/1451

      kontrola obiektów żywieniowych
      StPr/18/1466
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Pakowanie i oklejanie produktów Załadunek towarów na palety
      29/12/2018
      wynagrodzenie od 14 - 17 PLN

      Dostarczanie wyrobów na produkcje, odbiór wyrobów z produkcji, dbanie o porządek na magazynie
      28/12/2018
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      Brukarz - brukowanie, układanie krawężników, obrzeży drogowych, odwadnianie, rozbieranie nawierzchni, przygotowywanie podłoża.
      StPr/18/1463

      Opieka nad osobami starszymi
      24/11/2018
      wynagrodzenie od 1 700 - 4 500 PLN

      Elektromechanik pojazdów samochodowych
      StPr/18/1289