suwnicowy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: obsługa suwnicy z poziomu "0"
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 06.11.2018
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu "O"
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • brak lub niepełne podstawowe
      Uprawnienia:
      • mile widziane doświadczenie w pracy
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Partyzantów 21, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Marzena Kozak
        Numer telefonu: 343135020 w. 114
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy
        obsługa wszystkich maszyn i urządzeń drukarskich używanych w procesie drukowania
        StPr/18/1414
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        sortowanie surowców wtórnych
        StPr/18/1415
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        szycie całej cholewki (obuwie męskie skórzane)
        StPr/18/1416

        Ochrona obiektów, wydawanie kluczy, obserwacja ludzi, obchody
        StPr/18/1402

        praca na stoisku mięsnym
        StPr/18/1401

        transport wody i soków na terenie kraju (trasy do 400 km pod Warszawę i Rzeszów), załadunek towaru na samochód
        StPr/18/1395
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Magazynier - wydawanie towaru, kierowca
        StPr/18/1391

        lakierowanie elementów, transport komponentów do lakierowania
        StPr/18/1390

        obsługa suwnicy z poziomu "0"
        StPr/18/1385

        prowadzenie zajęć indywidualnych z dzieckiem w wieku 4 lat
        StPr/18/1386
        wynagrodzenie od od 2 200 PLN