robotnik torowy - możliwość przyuczenia

Miejsce pracy: Żarecka 1, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: demontaż i montaż torów; wykonywanie prac odwodnieniowych; wykonywanie prostych prac budowlanych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 17.01.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 900 do 7 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • umiejętność pracy w zespole
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • brak lub niepełne podstawowe
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Ar-TOR SYSTEM Marta Męcik
        Adres: Żarecka 1, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Artur Męcik
        Numer telefonu: 791-746-353
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        prace porządkowe na terenie firmy
        StPr/22/0043
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        obsługa maszyn (wtryskarki), kontrola jakości, pakowanie
        StPr/22/0046
        wynagrodzenie od od 3 300 do 4 000 PLN

        budowa budynków użyteczności publicznej
        StPr/22/0038
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        cieśla
        StPr/22/0039

        PROSTE DZIAŁANIA PRZY OBSŁUDZE LINII PRODUKCYJNEJ, PODAWANIE ORAZ ZDEJMOWANIE MATERIAŁU Z I NA LINIIE, KONTROLA WZROKOWA WYPRODUKOWANYCH ELEMENTÓW, PAKOWANIE
        StPr/22/0040
        wynagrodzenie od od 19,7 PLN

        mechaniczne zamiatanie hali produkcyjnej, odkurzanie regałów
        StPr/22/0037
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        przygotowanie form i rdzeni, obsługa maszyn i urządzeń na wydziale odlewni
        StPr/22/0032

        kontrolai pakowanie produktu gotowego
        StPr/22/0029
        wynagrodzenie od od 3 160 PLN

        Szycie wyrobów dziewiarskich na stebnówce, łączarce, owerloku itp.
        StPr/22/0019

        Obsługa płaskich maszyn dziewiarskich SHIMA SEIKI oraz STOLL. Mile widziane umiejętności programowania maszyn.
        StPr/22/0020