Zamknij

pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Partyzantów 21, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn cynkowniczych na linii produkcyjnej, przygotowanie elementów do produkcji oraz kontrolowanie bieżącego procesu, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 17.11.2021
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • zaangażowanie
  • uczciwość
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: ciężka praca fizyczna
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: CNP CENTRUM NAKŁADANIA POWŁOK LESZEK RAK
      Adres: Partyzantów 21, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Anna Kozłowska
      Numer telefonu: 502-074-828
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt osobisty/telefoniczny/e-mailowy
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      obsługa linii produkcyjnej, pakowanie gotowych produktów, wspomaganie procesów produkcyjnych, zabezpieczenie produktu przed zniszczeniem
      StPr/21/0960
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      obsługa kasy fiskalnej; obsługa działu mięsnego; dbanie o porządek na sali sprzedaży.
      StPr/21/0955
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      wykonywanie: pokrycia dachów,naprawa, przygotowanie materiałów do robót, trasowanie, cięcie, zaginanie
      StPr/21/0954

      obsługa maszyn cynkowniczych na linii produkcyjnej, przygotowanie elementów do produkcji oraz kontrolowanie bieżącego procesu, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
      StPr/21/0948
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      prace porządkowe na terenie firmy
      StPr/21/0946

      prowadzenie księgowości - księgi handlowe
      StPr/21/0947

      sprzedaż okien
      StPr/21/0934
      wynagrodzenie od od 1 400 PLN

      budowa budynków użyteczności publicznej
      StPr/21/0935
      wynagrodzenie od od 5 200 PLN

      produkcja pieczywa
      StPr/21/0936

      pomoc uczniowi niepełnosprawnemu w trakcie zajęć (robienie notatek, przygotowywanie pomocy naukowych)
      StPr/21/0937
      wynagrodzenie od od 1 621,65 do 1 894,75 P