Zamknij

sprzedawca

Miejsce pracy: Słowackiego 70, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: sprzedaż okien
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 09.11.2021
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • obsługa komputera
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • brak lub niepełne podstawowe
      Uprawnienia:
      • mile widziane doświadczenie w pracy
        Pracodawca: ZBIGNIEW TORUŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE ZBIGNIEW TORUŃSKI
        Adres: Słowackiego 70, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Zbigniew Toruński
        Numer telefonu: 605-095-880
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: I kontakt telefoniczny
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        obsługa linii produkcyjnej, pakowanie gotowych produktów, wspomaganie procesów produkcyjnych, zabezpieczenie produktu przed zniszczeniem
        StPr/21/0960
        wynagrodzenie od od 19,7 PLN

        obsługa kasy fiskalnej; obsługa działu mięsnego; dbanie o porządek na sali sprzedaży.
        StPr/21/0955
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        wykonywanie: pokrycia dachów,naprawa, przygotowanie materiałów do robót, trasowanie, cięcie, zaginanie
        StPr/21/0954

        obsługa maszyn cynkowniczych na linii produkcyjnej, przygotowanie elementów do produkcji oraz kontrolowanie bieżącego procesu, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
        StPr/21/0948
        wynagrodzenie od od 3 600 PLN

        prace porządkowe na terenie firmy
        StPr/21/0946

        prowadzenie księgowości - księgi handlowe
        StPr/21/0947

        sprzedaż okien
        StPr/21/0934
        wynagrodzenie od od 1 400 PLN

        budowa budynków użyteczności publicznej
        StPr/21/0935
        wynagrodzenie od od 5 200 PLN

        produkcja pieczywa
        StPr/21/0936

        pomoc uczniowi niepełnosprawnemu w trakcie zajęć (robienie notatek, przygotowywanie pomocy naukowych)
        StPr/21/0937
        wynagrodzenie od od 1 621,65 do 1 894,75 P