Zamknij

pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Partyzantów 21, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn cynkowniczych na linii produkcyjnej, przygotowanie elementów do produkcji oraz kontrolowanie bieżącego procesu, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 15.10.2021
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • uczciwość
  • zaangażowanie
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: ciężka praca fizyczna
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: CNP CENTRUM NAKŁADANIA POWŁOK LESZEK RAK
      Adres: Partyzantów 21, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Anna Kozłowska
      Numer telefonu: 502-074-828
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt osobisty/telefoniczny/e-mailowy
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Przygotowanie rdzeni i form, obsługa maszyn i urządzeń na wydziale odlewni
      StPr/21/0911
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      transportowanie ładunku za pomocą suwnic sterowanych z kabiny
      StPr/21/0912

      PROSTE PRACE PRZY OBSŁUDZE LINII PRODUKCYJNEJ, PODAWANIE ORAZ ZDEJMOWANIE MATERIAŁU Z I NA LINIE, KONTROLA WZROKOWA WYPRODUKOWANYCH ELEMENTÓW, PAKOWANIE ELEMENTÓW.
      StPr/21/0907
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      montaz obuwia (buty męskie, skórzane)
      StPr/21/0905

      utrzymanie czystości pomieszczeń w studiu EMS, dezynfekcja sprzętu do floatingu, do elektrostymulacji oraz sauny gannanyoku zgodnie z wymogami producenta przy pomocy ozonatora, pranie kamizelek treningowych
      StPr/21/0906
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Prace terenowe i kameralne z zakresu prac geodezyjnych.
      StPr/21/0903

      świadczenie usług transportowych na terenie kraju (południe Polski)
      StPr/21/0901
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      naprawa maszyn
      StPr/21/0887

      obsługa maszyn cynkowniczych na linii produkcyjnej, przygotowanie elementów do produkcji oraz kontrolowanie bieżącego procesu, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
      StPr/21/0888
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      wykonywanie zbrojeń
      StPr/21/0894
      wynagrodzenie od od 5 200 PLN