Zamknij

kierowca kat."B"

Miejsce pracy: Prymasa Wyszyńskiego 3, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: rozwożenie burgerów
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 13.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • brak lub niepełne podstawowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: praca 3 dni w tygodniu (12.00-22.00/23.00)
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: MUĆKA GRILL BARTOSZ KOWACKI
      Adres: Prymasa Wyszyńskiego 3, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Bartosz Kowacki
      Numer telefonu: 510-048-557
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: I kontakt telefoniczny
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      praca na śmieciarce, zamiatanie ulic, w okresie zimowym odsnieżanie
      StPr/21/0832
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      obsługa linii produkcyjnej, pakowanie gotowych produktów, wspomaganie procesów produkcyjnych, zabezpieczenie produktu przed zniszczeniem
      StPr/21/0833
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      montaz obuwia (buty męskie, skórzane)
      StPr/21/0836
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      ubój zwierząt rzeźnych
      StPr/21/0837

      układanie kostki brukowej
      StPr/21/0838

      Utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach MOSiR i terenu wokół budynku, obsługa maszyny sprzątającej
      StPr/21/0839

      - obsługa klienta; - obsługa stanowiska kasowego; - obsługa oprogramowania POS; - wystawianie faktur, reklamacji; - przyjęcie towaru oraz ekspozycja na salonie; - dbanie o porządek i estetykę salonu; - dbanie o porządek na magazynie.
      StPr/21/1090
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      sporządzanie: oceny zdolności kredytowej, umów kredytowych, umów zabezpieczenia zwrotowości kredytów
      StPr/21/0829
      wynagrodzenie od od 3 500 do 5 000 PLN

      świadczenie usług transportowych na terenie kraju (południe Polski)
      StPr/21/0828
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      budowa budynków użyteczności publicznej
      StPr/21/0826
      wynagrodzenie od od 5 200 PLN