nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych

Miejsce pracy: Leśna 1, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: praca z dzieckiem (klasa VII)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 22.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 329 do 4 224 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Uprawnienia:
    • Przygotowanie pedagogiczne
    • studia podyplomowe "Edukacja i rewalidacja osób ze spektrum autyzmu"
      Pracodawca: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICIEWICZA W MYSZKOWIE
      Adres: Leśna 1, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Agnieszka Pęczek
      Numer telefonu: 313-10-91
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: I kontakt telefoniczny
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      praca przy maszynach (wtryskarki), kontrola jakości
      StPr/22/0908
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      praca w bibliotece
      StPr/22/0909
      wynagrodzenie od od 3 490 PLN

      wykonywanie zabiegów: manicure, pedicure, henna
      StPr/22/0904

      praca z dzieckiem w wieku 3 lat
      StPr/22/0906
      wynagrodzenie od od 3 200 do 4 200 PLN

      - Obsługiwanie klienta w jednostkach administracji; sporządzanie w formie elektronicznej lub na podstawie obowiązujących w przedsiębiorstwie szablonów dokumentów dotyczących spraw administracyjnych, go, w tym: sporządzanie umów cywilnoprawnych i dokumentów wynikających ze stosunku pracy, opracowywanie regulaminów pracy, przygotowanie projektów umów, porozumień, decyzji, procedur, instrukcji i innych dokumentów; przygotowywanie różnych form korespondencji służbowej, redagowanie pism, korespondencji, sprawozdań i notatek służbowych; uczestniczenie w prowadzeniu postępowania administracyjnego w jednostkach administracji prowadząc nadzór i archiwizację elektroniczną; wykonywanie prac organizacyjnych związanych z przygotowaniem spotkań służbowych; przyjmowanie, segregowanie i klasyfikowanie pism. - Godziny pracy: 8:00-16:00.
      StPr/22/3318

      zakładanie całej hydrauliki w całym budynków
      StPr/22/0902

      praca w sklepie "Żabka"
      StPr/22/0903
      wynagrodzenie od od 1 505 PLN

      przygotowanie materiałów, maszyn i urządzeń , sumienne wykonywanie poleceń przełożonych
      StPr/22/0897
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej, na sali sprzedaży i ladzie mięsnej; Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów;Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru;Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych;Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie, jego obrębie oraz na ladzie mięsnej
      StPr/22/0898
      wynagrodzenie od od 3 730 PLN

      pakowanie i obróbka detali, kontrole jakości produktu, dbanie o stanowisko pracy
      StPr/22/0896