mgr fizjoterapii

Miejsce pracy: Słowackiego 115, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 03.08.2022
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: mgr fizjoterapii
    Pracodawca: A&D ZAMMED ZAKŁAD REHABILITACJI LECZNICZEJ ADRIAN ZAMORA, DAMIAN ZAMORA SPÓŁKA JAWNA
    Adres: Słowackiego 115, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Damian Zamora
    Numer telefonu: 696-027-635, 600-388-199
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    upalanie nadlewów zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi
    StPr/22/0691
    wynagrodzenie od od 3 200 do 7 500 PLN

    wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych
    StPr/22/0684
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    przygotowanie form i rdzeni, obsługa maszyn i urządzeń na wydziale odlewni
    StPr/22/0685

    wykonywanie form i rdzeni, obsługa maszyn i urzadzeń na wydziale odlewni
    StPr/22/0686

    Nauczyciel w przedszkolu - praca z dziećmi w wieku 3-4 lata
    StPr/22/0687

    produkcja pieczywa
    StPr/22/0675

    StPr/22/0673

    - Zakres obowiązków: 1. obsługiwanie klienta w jednostkach administracji; 2. sporządzanie w formie elektronicznej lub na podstawie obowiązujących w przedsiębiorstwie szablonów dokumentów dotyczących spraw administracyjnych, w tym: sporządzanie umów cywilnoprawnych i dokumentów wynikających ze stosunku pracy, opracowywanie regulaminów pracy, przygotowanie projektów umów, porozumień, decyzji, procedur, instrukcji i innych dokumentów; 3. przygotowywanie różnych form korespondencji służbowej, redagowanie pism, korespondencji, sprawozdań i notatek służbowych; 4. uczestniczenie w prowadzeniu postępowania administracyjnego w jednostkach administracji prowadząc nadzór i archiwizację elektroniczną; 5. wykonywanie prac organizacyjnych związanych z przygotowaniem spotkań służbowych; 6. przyjmowanie, segregowanie dokumentacji. - Godziny pracy: 8:00-16:00
    StPr/22/2212

    Praca biurowa, zdalna. Praca polega na sprzedaży usług szkoleniowych dla firm i osób prywatnych oraz pozyskiwaniu ogłoszeń rekrutacyjnych. W ramach obowiązków konsultant powinien raportować codziennie wyniki poprzez kontakt e-mail lub telefoniczny, bezpośredniemu przełożonemu. Mile widziane osoby zaraz po ukończeniu szkoły. Uczymy wszystkiego od podstaw, wymagane są chęci, poprawne posługiwanie się językiem polskim oraz łatwość nawiązywania kontaktów. Wymagany status osoby bezrobotnej oraz gotowość do obycia szkolenia w siedzibie w Warszawie (zapewniamy hotel i zwrot kosztów dojazdy).
    StPr/22/0646
    wynagrodzenie od od 22 PLN

    wg programu stażu w godz. 11.00-19.00
    StPr/22/0773
    wynagrodzenie od 1 565 PLN