Referent z funkcją archiwisty

Nr oferty: StPr/22/2212Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Miejsce pracy: 11 Listopada 13C, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: - Zakres obowiązków: 1. obsługiwanie klienta w jednostkach administracji; 2. sporządzanie w formie elektronicznej lub na podstawie obowiązujących w przedsiębiorstwie szablonów dokumentów dotyczących spraw administracyjnych, w tym: sporządzanie umów cywilnoprawnych i dokumentów wynikających ze stosunku pracy, opracowywanie regulaminów pracy, przygotowanie projektów umów, porozumień, decyzji, procedur, instrukcji i innych dokumentów; 3. przygotowywanie różnych form korespondencji służbowej, redagowanie pism, korespondencji, sprawozdań i notatek służbowych; 4. uczestniczenie w prowadzeniu postępowania administracyjnego w jednostkach administracji prowadząc nadzór i archiwizację elektroniczną; 5. wykonywanie prac organizacyjnych związanych z przygotowaniem spotkań służbowych; 6. przyjmowanie, segregowanie dokumentacji. - Godziny pracy: 8:00-16:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.08.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • Biegła obsługa komputera z obsługą internetu
    • Sprawna obsługa aplikacji biurowych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 5 lat na podobnym stanowisku.
      Pracodawca: ZESPÓŁ EKONOMICZNO - ADMINISTRACYJNY JEDNOSTEK MDPM
      Adres: 40-145 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Krzysztof Iwan
      Numer telefonu: 32-718-61-48
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV - Kontakt telefoniczny (Tel. 32-718-61-48) w godzinach 10:00-15:00 lub e-mail: [email protected]
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: Kontakt telefoniczny lub e-mail, Godziny : 10:00-15:00
      upalanie nadlewów zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi
      StPr/22/0691
      wynagrodzenie od od 3 200 do 7 500 PLN

      wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych
      StPr/22/0684
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      przygotowanie form i rdzeni, obsługa maszyn i urządzeń na wydziale odlewni
      StPr/22/0685

      wykonywanie form i rdzeni, obsługa maszyn i urzadzeń na wydziale odlewni
      StPr/22/0686

      Nauczyciel w przedszkolu - praca z dziećmi w wieku 3-4 lata
      StPr/22/0687

      produkcja pieczywa
      StPr/22/0675

      StPr/22/0673

      - Zakres obowiązków: 1. obsługiwanie klienta w jednostkach administracji; 2. sporządzanie w formie elektronicznej lub na podstawie obowiązujących w przedsiębiorstwie szablonów dokumentów dotyczących spraw administracyjnych, w tym: sporządzanie umów cywilnoprawnych i dokumentów wynikających ze stosunku pracy, opracowywanie regulaminów pracy, przygotowanie projektów umów, porozumień, decyzji, procedur, instrukcji i innych dokumentów; 3. przygotowywanie różnych form korespondencji służbowej, redagowanie pism, korespondencji, sprawozdań i notatek służbowych; 4. uczestniczenie w prowadzeniu postępowania administracyjnego w jednostkach administracji prowadząc nadzór i archiwizację elektroniczną; 5. wykonywanie prac organizacyjnych związanych z przygotowaniem spotkań służbowych; 6. przyjmowanie, segregowanie dokumentacji. - Godziny pracy: 8:00-16:00
      StPr/22/2212

      Praca biurowa, zdalna. Praca polega na sprzedaży usług szkoleniowych dla firm i osób prywatnych oraz pozyskiwaniu ogłoszeń rekrutacyjnych. W ramach obowiązków konsultant powinien raportować codziennie wyniki poprzez kontakt e-mail lub telefoniczny, bezpośredniemu przełożonemu. Mile widziane osoby zaraz po ukończeniu szkoły. Uczymy wszystkiego od podstaw, wymagane są chęci, poprawne posługiwanie się językiem polskim oraz łatwość nawiązywania kontaktów. Wymagany status osoby bezrobotnej oraz gotowość do obycia szkolenia w siedzibie w Warszawie (zapewniamy hotel i zwrot kosztów dojazdy).
      StPr/22/0646
      wynagrodzenie od od 22 PLN

      wg programu stażu w godz. 11.00-19.00
      StPr/22/0773
      wynagrodzenie od 1 565 PLN