Robotnik gospodarczy-kierowca

Miejsce pracy: Aleja Wolności 29, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
Zakres obowiązków: wykonywanie drobnych napraw i konserwacja sprzętu na terenie SP ZOZ, prace ślusarskie i remontowe, drobne prace hydrauliczne, utrzymanie porządku na terenie szpitala, przewóz osób i towarów pojazdem służbowym
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 12.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • 1 rok doświadczenia (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Wymagania dodatkowe
      Uprawnienia:
      • mile widziane uprawnienia "Palacz CO"
        Pracodawca: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Myszkowie
        Adres: Aleja Wolności 29, 42-300 Myszków, powiat: myszkowski, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Łukasz Gołuchowski
        Numer telefonu: 34 313-42-97, 506-346-773
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: I kontakt telefoniczny
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        upalanie nadlewów zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi
        StPr/22/0691
        wynagrodzenie od od 3 200 do 7 500 PLN

        wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych
        StPr/22/0684
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        przygotowanie form i rdzeni, obsługa maszyn i urządzeń na wydziale odlewni
        StPr/22/0685

        wykonywanie form i rdzeni, obsługa maszyn i urzadzeń na wydziale odlewni
        StPr/22/0686

        Nauczyciel w przedszkolu - praca z dziećmi w wieku 3-4 lata
        StPr/22/0687

        produkcja pieczywa
        StPr/22/0675

        StPr/22/0673

        - Zakres obowiązków: 1. obsługiwanie klienta w jednostkach administracji; 2. sporządzanie w formie elektronicznej lub na podstawie obowiązujących w przedsiębiorstwie szablonów dokumentów dotyczących spraw administracyjnych, w tym: sporządzanie umów cywilnoprawnych i dokumentów wynikających ze stosunku pracy, opracowywanie regulaminów pracy, przygotowanie projektów umów, porozumień, decyzji, procedur, instrukcji i innych dokumentów; 3. przygotowywanie różnych form korespondencji służbowej, redagowanie pism, korespondencji, sprawozdań i notatek służbowych; 4. uczestniczenie w prowadzeniu postępowania administracyjnego w jednostkach administracji prowadząc nadzór i archiwizację elektroniczną; 5. wykonywanie prac organizacyjnych związanych z przygotowaniem spotkań służbowych; 6. przyjmowanie, segregowanie dokumentacji. - Godziny pracy: 8:00-16:00
        StPr/22/2212

        Praca biurowa, zdalna. Praca polega na sprzedaży usług szkoleniowych dla firm i osób prywatnych oraz pozyskiwaniu ogłoszeń rekrutacyjnych. W ramach obowiązków konsultant powinien raportować codziennie wyniki poprzez kontakt e-mail lub telefoniczny, bezpośredniemu przełożonemu. Mile widziane osoby zaraz po ukończeniu szkoły. Uczymy wszystkiego od podstaw, wymagane są chęci, poprawne posługiwanie się językiem polskim oraz łatwość nawiązywania kontaktów. Wymagany status osoby bezrobotnej oraz gotowość do obycia szkolenia w siedzibie w Warszawie (zapewniamy hotel i zwrot kosztów dojazdy).
        StPr/22/0646
        wynagrodzenie od od 22 PLN

        wg programu stażu w godz. 11.00-19.00
        StPr/22/0773
        wynagrodzenie od 1 565 PLN