Zamknij

ZAWIERCIE KOPAŁ I DUSIŁ BYŁĄ PARTNERKĘ. ZOSTAŁ ZATRZYMANY

10:06, 20.01.2022 Aktualizacja: 10:07, 20.01.2022
Skomentuj

Zawierciańscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który pobił swoją byłą partnerkę. 29-latek groził kobiecie, że ją zabije. Zniszczył drzwi do mieszkania ofiary. Nie chciał też opuścić lokalu. Usłyszał zarzuty. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie śledczym.

W minioną niedzielę zawierciańscy policjanci zatrzymali 29-latka. Mężczyzna zniszczył drzwi wejściowe do jednego z mieszkań w Zawierciu, dostał się do środka, a następnie, pomimo próśb byłej partnerki, nie opuścił lokalu. Zaatakował kobietę. Bił ją pięściami i kopał po ciele. Szarpał, popychał i dusił ofiarę, grożąc przy tym, że ją zabije. Złamał kobiecie rękę. Napastnik usłyszał zarzuty.

Wczoraj zawierciański sąd przychylił się do wniosku o zastosowanie tymczasowego aresztowania. Mieszkaniec Zawiercia najbliższe trzy miesiące spędzi w izolacji.

Przypominamy!

Za spowodowanie średniego uszczerbku na zdrowiu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kodeks karny za groźby karalne przewiduje do 2 lat pozbawienia wolności.

Przestępstwo zakłócania miru domowego zagrożone jest karą do roku pozbawienia wolności.

Osoba, która niszczy cudzą rzecz ruchomą musi się liczyć z karą pozbawienia wolności do lat 5

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myszkow365.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%