Zamknij

DWAJ SPRAWCY PRZEMOCY DOMOWEJ ARESZTOWANI

16:17, 22.11.2021 |
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Zawiercia i Ogrodzieńca zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy znęcali się nad bliskimi. Obaj mieszkańcy powiatu usłyszeli zarzuty. Sąd zdecydował o ich tymczasowym aresztowaniu. Nie ma przyzwolenia dla przemocy domowej!

 

W minionym tygodniu zawierciańscy policjanci otrzymali informację o pobiciu kobiety przez męża. 46-latka, która była bita po twarzy i szarpana za włosy, czekała na patrol przed domem. W środku przebywał agresor. 51-letni mężczyzna będący pod silnym działaniem alkoholu, był agresywny. Nie stosował się do wydawanych przez policjantów poleceń. Został zatrzymany. Mężczyzna naruszył wydane wobec niego sankcje: zakaz zbliżania się do żony i dzieci, a także nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania.Zatrzymany został także inny mężczyzna, który znęcał się nad swoją partnerką. 28-latek od dłuższego czasu, będąc pod działaniem alkoholu, wszczynał w domu awantury. Ubliżał 36-latce, groził jej pobiciem, a nawet pozbawieniem życia. Kobieta bała się go, gdyż ją popychał i szarpał, a nawet kopał i bił po całym ciele. Mieszkaniec gminy Ogrodzieniec usłyszał już zarzuty.Na podstawie zebranego materiału dowodowego, sąd podjął decyzje o tymczasowym aresztowaniu obu mężczyzn. 51-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w izolacji. 28-latek dwa miesiące spędzi za kratami. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 5 lat więzienia.

Nie ma zgody na przemoc domową! Jesteś świadkiem przemocy? Reaguj!

Skorzystaj z pomocy dla osób dotkniętych przemocą w rodzinie - link

Ciężką sytuację związaną z przemocą możesz zasygnalizować, nie wypowiadając ani słowa. Nie wiesz jak? Przeczytaj: Czy wiesz, co oznacza ten znak? Jest bardzo ważny i warto go zapamiętać!

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMASpełnij swoje marzenia o pięknie urządzonym domu decydując się na zakupy właśnie w naszym sklepie. Dostaniesz u nas najbardziej stylowe meble tapicerowane, wśród których znajdziesz między innymi doskonałe, eleganckie narożniki, niezwykle komfortowe fotele, a także kanapy. Jako autoryzowany sprzedawca wyposażenia domowego, nasze realizacje projektujemy z myślą o gustach, jak i możliwościach finansowych Klientów. Nie czekaj, spełniaj swoje marzenia kupując nasze wytrzymałe, wykonane z solidnych materiałów wyposażenie użytku domowego.
0%